Blog

Świat Piękna KAMAJO to miejsce do którego chce się wracać. To miejsce, w którym znajdziesz piękno, zarówno to zewnętrzne , jak i wewnętrzne. 

Świat Piękna KAMAJO to także  nazwa naszego bloga, którego inspiracją  jest nasza codzienna praca. Jak dbać o urodę i zdrowie, by cieszyć się nimi jak najdłużej, z jakich zabiegów korzystać? Porady ekspertów z salonu urody pomogą Ci osiągnąć pełne piękno.


Wejdź do Świata Piękna KAMAJO »


Jako pomysłodawcy akcji Metamorfozy i twórcy bloga „Moja Wielka Szansa” z wielką przyjemnością bierzemy w kosmetyczną opiekę Sabinę – dziewczynę, która została wybrana do całkowitej metamorfozy ciała. woje doświadczenia zbiera i opisuje w internetowym pamiętniku.

Wejdź na bloga Sabiny »

Po konsultacjach z dietetykiem i trenerem oraz po gruntownym wywiadzie z Sabiną postanowiliśmy od 15 czerwca wprowadzić do cyklu przemiany zabiegi zewnętrzne. Zabiegi kosmetyczne, które będziemy wykonywać 3 razy w tygodniu to seria zabiegów wyszczuplających, silnie stymulujących skórę do wydzielenia toksyn, „ruszenia” zastojów” limfatycznych, pobudzenia tkanek, rozbicia adypocytów (komórek tłuszczowych). To także znakomite ujędrnienie skóry i poprawa jej kondycji i wyglądu.

Zabiegi wykonywać będziemy w serii po 10 endermologii (specjalistyczny masaż próżniowy specjalnymi rollonami podciśnieniowymi) i 10 elektrostymulacji (bierny trening mięśnia, który pięknie go kształtuje i widocznie ujędrnia skórę).
Dodatkowo po przeprowadzeniu gruntownego wywiadu kosmetologicznego z Sabiną zaproponujemy Jej zabiegi na skórę twarzy, które w widoczny sposób zniwelują blizny potrądzikowe . Prawdopodobnie będzie to seria mikrodermabrazji diamentowej wraz ze specjalistycznymi hiszpańskimi kwasami Sesderma . Chcemy uzyskać wyraźne poprawienie kondycji skóry, wygładzenie jej powierzchni oraz spłycenie blizn wraz z szybką regeneracją skóry. W zależności od reakcji skóry Sabiny mogą nastąpić modyfikacje zaplanowanych zabiegów, o czym Sabina na pewno poinformuje Was na swoim blogu.

Sabina przystąpiła do nowego programu z KAMAJO, Galerią Fitnessu i Gabinetem Dietetycznym Anna Orzeł! Do programu może przystąpić każdy. Od stycznia ruszamy! W ciągu trzech miesięcy korzystasz z zajęć fitness specjalnie dopasowanych dla Ciebie! Ponadto dietetyk zajmie się Twoją dietą i bacznie będzie się przyglądać w jaki sposób kontrolujesz to, co jesz. A my - KAMAJO, pokażemy Ci który zabieg antycellulitowy jest dla Ciebie najlepszy, najbardziej optymalny i efektywny oraz podpowiemy Ci jak dbać o ciało! Karnety do nabycia w KAMAJO, Galerii Finess i Gabinecie Dietetycznym Anna Orzeł. Czekamy na Ciebie!

 Sabina - cztery miesiące wcześniej.Sabina - cztery miesiące wcześniej.Wybielanie zębów metodą MY SMILEWybielanie zębów metodą MY SMILEWybielanie zębów metodą MY SMILEWybielanie zębów metodą MY SMILEWybielanie zębów metodą MY SMILEWybielanie zębów metodą MY SMILE


 

NOWOŚCI

Laserowa depilacja


Laserowa depilacja
informuj mnie o nowościach

PROMOCJE
                                    WSPÓŁPRACUJEMY