Kamajo - O NAS

KAMAJO to nie zwykły salon kosmetyczny i medycyny estetyczna. To świat. Rzeczywistość, do której się tęskni. Spokój i przyjemność, do której chce się przyjść. Już ponad 10 lat gościmy naszych Klientów każdego dnia, dając Im chwile odprężenia, dyskrecji, relaksu i wyraźnej poprawy kondycji psychofizycznej.

Zabiegi kosmetyczne już dawno przestały być ekskluzywnym kaprysem. Dziś wizyta w salonie urody jest częścią kompleksowego podejścia do zdrowego stylu życia. A zadowolenie z własnego wyglądu jest jednym z kluczowych elementów poczucia własnej wartości i wysokiej samooceny. Nasza satysfakcja bezpośrednio przekłada się na wywierane wrażenie na partnerze, współpracownikach czy klientach. Badania psychologiczne niejednokrotnie dowiodły, że atrakcyjny i zadbany wygląd wzbudza pozytywne myśli i emocje. W skrócie: ludziom pięknym jest łatwiej. Dlaczego nie pomóc sobie w osiągnięciu sukcesu przez wizytę w KAMAJO?

Poznaj nas bliżej i przekonaj się, że z pięknem Ci do twarzy.
  • DOGODNA LOKALIZACJA Z MIEJSCEM PARKINGOWYM
KAMAJO znajduje się w Tarnowskich Górach na ul. Opolskiej 31
  • SZEROKI WACHLARZ USŁUG 
Każdego gościa KAMAJO wita serdeczna i przyjazna obsługa recepcji. Oczekując na zabieg w przestronnej, klimatyzowanej sali serwujemy gościom napoje, w tym naszą rytualną malinową herbatę.
Na poziomie recepcji znajduje się miejsce pielęgnacji dłoni. Stanowiska do manicure wyposażone są w konieczne urządzenia do wykonania zabiegów pielęgnacji dłoni, paznokci, kształtowania paznokci żelem, akrylożelem oraz lakierami hybrydowymi.
 
 Zapraszamy do nowoczesnego świata kosmetologii i medycyny estetycznej KAMAJO. Do dyspozycji gości oddajemy 5 luksusowo urządzonych gabinetów. Każdy z nich wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt i komfortowe łóżka, które umilają swą wygodą zabiegi przy aromatycznych świecach i przyjemnej muzyce.

W trosce o zdrowie, komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów, każdy zabieg w KAMAJO jest poprzedzony szczegółowymi, nieodpłatnymi konsultacjami. Wywiad ma na celu ustalić potrzeby i oczekiwania Klienta oraz dobrać optymalny zestaw zabiegów. Kompleksowe podejście KAMAJO to jednak nie tylko wnętrza. To również nasi Klienci, którzy chcą nas odwiedzać, czerpać z naszej wiedzy, doświadczenia i pracy. Ufają naszym umiejętnościom, doceniają najnowsze technologie, które dla nich wprowadzamy, by czuli się zadbani i wyjątkowi.  
 

Na piętrze lokalu znajduje się również pomieszczenie Air Brush do opalania natryskowego oraz oszklony gabinet naturalnego makijażu permanentnego, laseroterapii oraz medycyny estetycznej.
Na tym poziomie lokalu znajduje się także siedziba Międzynarodowej Szkoły Mikropigmentacji Linel. Odbywają się w nim indywidualne szkolenia z mikropigmentacji, za które jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy Złoty Medal oraz zabiegi z zakresu profesjonalnego makijażu permanentnego i pigmentacji medycznej. Zabiegi przeprowadzane są przez międzynarodowego trenera mikropigmentacji nagrodzonego Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Kosmetycznych Beauty Vision, twórcę metody Feelgood w Polsce. Zabiegi wykonywane są na najwyższej jakości urządzeniu do mikropigmentacji Feelogood, jednorazowych akcesoriach oraz atestowanych niemieckich pigmentach mineralnych Feelgood.

Świat KAMAJO to jednak nie tylko wnętrza. To również nasi Klienci, którzy chcą nas odwiedzać, czerpać z naszej wiedzy i pracy. Ufają naszym umiejętnościom, doceniają najnowsze technologie, które dla nich wprowadzamy, by czuli się zadbani i wyjątkowi.
I wreszcie KAMAJO to także my – personel KAMAJO, który codziennie zaprasza wszystkich do naszego świata KAMAJO i nadaje każdemu dniu nowe, piękne znaczenie.ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Jako firma KAMAJO widzimy nie tylko piękno zewnętrzne, ale dostrzegamy również to, co dzieje się wokół i czynimy wiele, by uczynić życie innych piękniejszym. Miło nam podzielić się naszą działalnością społeczną, którą wspomagamy wiele dziedzin i działań innych dobrych pięknych ludzi. Cieszymy się, że wielu naszych Klientów dołącza się do naszych akcji, w których szukamy piękna głębiej, niż tylko na powierzchni.BEZPIECZNY SALON

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, w naszym salonie obowiązuje używanie narzędzi jednorazowych lub sterylizowanych, co eliminuje ryzyko zakażenia i sprawia, że nasze zabiegi są całkowicie bezpieczne.  Dbając o zdrowie Klientów oraz o komfort naszej świadomej pracy korzystamy wyłącznie z narzędzi typu cążki, radełko, pensety, które po każdym zabiegu są dezynfekowane, następnie myte i sterylizowane w Autoklawie (urządzenie stosowane w medycynie w celu m. in. sterylizacji narzędzi chirurgicznych). W naszym salonie znajduje się Sterylizatornia - pomieszczenie specjalnie wydzielone i przygotowane według szczegółowych wymogów sanitarnych. 
ZESPÓŁ KAMAJO

Personel KAMAJO to serdeczna, zgrana ekipa profesjonalistów, którzy nie tylko wykonują swoją pracę, ale przede wszystkim ją lubią. Służymy pomocną radą, profesjonalną diagnozą, wiedzą na temat zabiegów i najnowszych technologii, których używamy podczas naszej pracy. Z najwyższą starannością dbamy o każdego, kto postanawia nam zaufać i robimy wszystko, bo go nie zawieść. Dla nas każdy Klient jest wyjątkowy.


Monika – właściciel salonu, międzynarodowy trener mikropigmentacji, specjalista z zakresu makijażu permanentnego i laseroterapii. Uwielbia wykonywać zabiegi mikropigmentacji i pigmentacji medycznej. Uwielbia KAMAJO. Uwielbia słońce. Uwielbia mozzarellę i kawę, którą robi Asia. Interesuje się filmem, aranżacją wnętrz, lubi fitness i książki Haruki Murakamiego. Szkoleniowiec. Wizażystka, magister sztuki, technik kosmetyki z polsko-angielskim dyplomem. Właściciel salonu.dr Michał Ekkert – Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, od 1999 r. rozpocząłem pracę zawodową jako lekarz, pracując w szpitalach na terenie Województwa Śląskiego.  W roku 2015 r. obroniłem pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.
Medycyna estetyczna jest nie tylko jedną z dziedzin, którą zajmuję się w swojej praktyce lekarskiej ale również moją pasją. Pasją, którą interesuję się od wielu lat, współpracując aktywnie ze środowiskiem kosmetologów.
Jestem inicjatorem utworzenia Instytutu Kosmetologii i Badań Leków, który prowadzi działalność szkoleniową oraz naukowo-badawczą oraz członkiem Komitetu Założycielskiego Krajowej Izby Kosmetologii.
Jako lekarz medycyny estetycznej szczególną uwagę poświęcam dokładnemu wywiadowi i rozmowie z pacjentem, gdyż tylko takie współdziałanie może przynieść satysfakcjonujący dla obu stron efekt.

GODZINY WIZYT
wtorki i czwartki 16.00 - 20.00, .

 


Renata – kosmetolog, specjalista z wielu dziedzin, totalny miłośnik swojej pracy, pełna pasji, zaangażowania i wiedzy z zakresu zabiegowego, z dużym doświadczeniem, inicjatywą i zapałem do pracy. Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej. Miłośnik cyrkonii, kosmetologii i butów na szpilkach. Kierownik salonu.
 
 


Gabrysia - magister kosmetologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalistka masażu relaksacyjnego i odprężającego. Zawodowy nauczyciel technika usług kosmetycznych. Wesoła, energiczna, dusza towarzystwa. Miłośniczka dobrej kuchni i lepienia pierogów.Ania - technik usług kosmetycznych. Specjalista w stylizacji paznokci i wizażu. Każdą wolną chwilę poświęca swojej pasji, którą jest fotografia. Uwielbia dalekie podróże w nieznane. Fascynuje się kulinarnymi nowinkami. Swoją pracę wykonuje rzetelnie i z zaangażowaniem, nadal pogłębiając swoją wiedzę z zakresu kosmetologii. 


Asia -  z zawodu technik farmaceutyczny, z powołania recepcjonistka. Zawsze uśmiechnięta, odpowie na wszystkie pytania naszych klientów i znajdzie dogodny termin wizyty dla każdego. Sumienna, spokojna i odpowiedzialna, studentka dietetyki. W wolnych chwilach lubi czytać dobre książki. Robi najlepszą kawę w mieście. 


NOWOŚCI

Laserowa depilacja


Laserowa depilacja
informuj mnie o nowościach

PROMOCJE
                                    WSPÓŁPRACUJEMY