S.o.s. - Ciało - Cellulit

OPIS PROBLEMU

Cellulit pojawia się, gdy dochodzi do patologicznego rozrostu tkanki tłuszczowej lub nieprawidłowości w układzie krwionośno-limfatycznym i hormonalnym. Dzieli się na dwa rodzaje. Cellulit wodny powstaje w wyniku zaburzenia krążenia krwi i limfy lub gospodarki hormonalnej. Również nieodpowiednia dieta i mała aktywność fizyczna mogą się przyczynić do powstania nieestetycznej ?skórki pomarańczowej?, która jest lekko bolesna przy dotyku. Cellulit tłuszczowy to nagromadzenie i rozrost tkanki tłuszczowej w postaci nie wydalonych z organizmu trójglicerydów. Grudkowa skóra po ściśnięciu powoduje ból. Cellulit rozróżnia się także ze względu na twardość skóry: twardy, wiotki, obrzękowy i cyrkulacyjny (mieszany). Cellulit może doprowadzić do choroby zwanej cellulitisem.


«  powrót


 

Wybierz z naszej listy problem skóry, z którym chcesz sobie poradzić i sprawdź, jaki zabieg pomoże Ci szybko go zwalczyć.
Jeśli uważasz, że opisywany kłopot skórny dotyczy również Ciebie i masz dodatkowe pytania - wypełnij formularz, a my doradzimy Ci w jaki sposób najszybciej sobie z nim poradzisz z naszym wsparciem. Nasz wyspecjalizowany personel skontaktuje się z Tobą e-mailowo lub telefonicznie.

 WYBIERZ PREFEROWANY KONTAKT:           
captcha
DODANE ZDJĘCIA DO PRZESŁANIA:

NOWOŚCI

Laserowa depilacja


Laserowa depilacja
informuj mnie o nowościach

PROMOCJE
                                    WSPÓŁPRACUJEMY