S.o.s. - Ciało - Przebarwienia

OPIS PROBLEMU

Mają postać niewielkich plamek lub większych obszarów o zabarwieniu ciemniejszym niż zdrowa cera. Przebarwienia skóry to złogi melaniny, występujące w naskórku, ale mogą się też pojawić w skórze właściwej. Często występują na odsłoniętych częściach skóry: twarzy, dekolcie, grzbietach dłoni. Najczęstszą przyczyna przebarwień są nieprawidłowości w odnowie naskórka oraz zmiany hormonalne: ciąża, kuracja hormonalna, menopauza, niedoczynność nadnerczy czy nadczynność tarczycy. Zmiany w pigmentacji cery mogą pojawić się również przy chorobie wątroby, stanach zapalnych wywołanych trądzikiem oraz w wyniku fotouczulenia lub pod wpływem niektórych leków. Wśród przebarwień możemy wyróżnić  piegi, plamy soczewicowate oraz ostudę. Skuteczne leczenie jest wieloetapowe.«  powrót


 

Wybierz z naszej listy problem skóry, z którym chcesz sobie poradzić i sprawdź, jaki zabieg pomoże Ci szybko go zwalczyć.
Jeśli uważasz, że opisywany kłopot skórny dotyczy również Ciebie i masz dodatkowe pytania - wypełnij formularz, a my doradzimy Ci w jaki sposób najszybciej sobie z nim poradzisz z naszym wsparciem. Nasz wyspecjalizowany personel skontaktuje się z Tobą e-mailowo lub telefonicznie.

 WYBIERZ PREFEROWANY KONTAKT:           
captcha
DODANE ZDJĘCIA DO PRZESŁANIA:

NOWOŚCI

Laserowa depilacja


Laserowa depilacja
informuj mnie o nowościach

PROMOCJE
                                    WSPÓŁPRACUJEMY