S.o.s. - Twarz - Blizny

OPIS PROBLEMU

Blizny to tkanka łączna, która powstaje w wyniku naturalnego procesu gojenia się rany. Uszkodzona skóra zostaje zastąpiona nową, dobrze unaczynioną tkanką porastającą. Początkowo włókna kolagenowe są ułożone przypadkowo, jednak z czasem formują się  uporządkowane struktury. Większość blizn nie potrzebuje specjalistycznego leczenia. pojawiają się jednak blizny nieprawidłowe: twarde, czerwone, zgrubiałe, większe od pierwotnej rany. To problem estetyczny i medyczny. Dyskomfort psychiczny może być niczym wobec silnych przykurczów, bolesności, swędzenia. Istnieje możliwość usunięcia blizn, która umożliwi lepszą regenerację naskórka, przebudowę struktury kolagenu. To powoduje wznowienie regeneracji naskórka i przebudowę struktury kolagenu i lepsze samopoczucie.

«  powrót


 

Wybierz z naszej listy problem skóry, z którym chcesz sobie poradzić i sprawdź, jaki zabieg pomoże Ci szybko go zwalczyć.
Jeśli uważasz, że opisywany kłopot skórny dotyczy również Ciebie i masz dodatkowe pytania - wypełnij formularz, a my doradzimy Ci w jaki sposób najszybciej sobie z nim poradzisz z naszym wsparciem. Nasz wyspecjalizowany personel skontaktuje się z Tobą e-mailowo lub telefonicznie.

 WYBIERZ PREFEROWANY KONTAKT:           
captcha
DODANE ZDJĘCIA DO PRZESŁANIA:

NOWOŚCI

Laserowa depilacja


Laserowa depilacja
informuj mnie o nowościach

PROMOCJE
                                    WSPÓŁPRACUJEMY