S.o.s. - Twarz - Cienie i worki pod oczami

OPIS PROBLEMU

Cienie i worki pod oczami są wynikiem zaburzenia prawidłowej cyrkulacji krwi w naczyniach włosowatych umiejscowionych wokół oka. Przyczyną cieni najczęściej jest przemęczenie, długa praca przy monitorze albo drobnym druku i oczywiście brak snu. Zdarzają się również predyspozycje genetyczne, które przysparzają dodatkowych trudności w pozbyciu się ciemnych podkrążeń. Skóra wokół oczu jest pozbawiona tkanki tłuszczowej i gruczołów łojowych, które by ją natłuszczały. To niezwykle delikatny obszar twarzy - skóra jest tam siedmiokrotnie cieńsza. Dlatego też nieprzespana noc czy nadmierna ekspozycja na promienie UV szybko odciskają swoje piętno. Kapilary z czasem tracą elastyczność, gęsta krew krąży wolniej, a więc gorzej odżywia mijane komórki i jest bardziej widoczna pod powieką.


«  powrót


 

Wybierz z naszej listy problem skóry, z którym chcesz sobie poradzić i sprawdź, jaki zabieg pomoże Ci szybko go zwalczyć.
Jeśli uważasz, że opisywany kłopot skórny dotyczy również Ciebie i masz dodatkowe pytania - wypełnij formularz, a my doradzimy Ci w jaki sposób najszybciej sobie z nim poradzisz z naszym wsparciem. Nasz wyspecjalizowany personel skontaktuje się z Tobą e-mailowo lub telefonicznie.

 WYBIERZ PREFEROWANY KONTAKT:           
captcha
DODANE ZDJĘCIA DO PRZESŁANIA:

NOWOŚCI

Laserowa depilacja


Laserowa depilacja
informuj mnie o nowościach

PROMOCJE
                                    WSPÓŁPRACUJEMY