S.o.s. - Twarz - Zmarszczki

OPIS PROBLEMU

Zmarszczki to wgłębienia widoczne na powierzchni skóry, które powstają w wyniku zmian zachodzących w strukturze tkanki. Utrata kolagenu oraz rozluźnione wiązania elastyny są widoczne w formie zmarszczek. Sposób, częstotliwość i ich rodzaj określają najczęściej uwarunkowania genetyczne oraz wiek. Palenie papierosów, alkohol, nieodpowiednia pielęgnacja oraz narażenie na promieniowanie UV są dodatkowymi czynnikami przyspieszającymi powstawanie zmarszczek. Jako pierwsze, pojawiają się zmarszczki mimiczne: między nosem a ustami, wokół oczu i na czole.  Można je zauważyć u osób między 25-30 rokiem życia. Intensywna mimika może nadwerężyć skórę w określonych miejscach, co doprowadza do rozpadu kolagenu. Proces powstawania zmarszczek jest nieodwracalny, ale możliwy do opóźnienia.

«  powrót


 

Wybierz z naszej listy problem skóry, z którym chcesz sobie poradzić i sprawdź, jaki zabieg pomoże Ci szybko go zwalczyć.
Jeśli uważasz, że opisywany kłopot skórny dotyczy również Ciebie i masz dodatkowe pytania - wypełnij formularz, a my doradzimy Ci w jaki sposób najszybciej sobie z nim poradzisz z naszym wsparciem. Nasz wyspecjalizowany personel skontaktuje się z Tobą e-mailowo lub telefonicznie.

 WYBIERZ PREFEROWANY KONTAKT:           
captcha
DODANE ZDJĘCIA DO PRZESŁANIA:

NOWOŚCI

Laserowa depilacja


Laserowa depilacja
informuj mnie o nowościach

PROMOCJE
                                    WSPÓŁPRACUJEMY