KOSMETYKA TWARZY - Przedłużanie i zagęszczanie rzęs - Przedłużanie rzęs
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się pięknym, pełnym i zniewalającym spojrzeniem o każdej porze, w każdych warunkach i przez długi czas.
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to zabieg szczególnie polecany także dla osób, które odczuwają dyskomfort spowodowany mało widoczną linią rzęs, niekorzystnym kształtem oka, lub chcą uniknąć codziennego tuszowania rzęs i cieszyć się pięknym okiem przez długi czas i o każdej porze.


METODA 1:1

Najnowsza metoda przedłużania i zagęszczania rzęs precyzyjną metodą 1:1. Zabieg trwa ok 2,5 godziny, jest całkowicie bezpieczny. Polega na umiejętnej aplikacji jedwabnych rzęs różnych długości i doczepianiu ich do każdej rzęsy naturalnej. Rzęsy jedwabne nie mają żadnego wpływu na zmianę jakości rzęs naturalnych. Ponieważ naturalny cykl życia rzęsy trwa 3-4 tygodnie mogą w tym czasie powstać nieliczne luki w jedwabnych rzęsach z powodu codziennej utraty rzęs naturalnych. Rzęsy naturalne są tak drobne i krótkie, że nie zauważamy ich cyklu życia. W przypadku ich wydłużenia i zagęszczenia co 3-tygodniowa naturalna wymiana może być nieco bardziej widoczna. Dlatego między 3 a 4 tygodniem należy uzupełnić brakujące rzęsy, aby nadal dbać o ich piękny wygląd. 

Dlaczego warto? Przedłużanie rzęs metodą 1:1 daje spektakularny, znakomity efekt wizualny. Dodatkowym plusem jest fakt, że rzęs tych nie trzeba (wręcz nie wolno) malować. Możesz więc zapomnieć o łamiącej naturalne rzęsy zalotce, czy tuszu, dzięki czemu zaoszczędzić czas.


METODA BLINK & GO

Expresowe przedłużanie i zagęszczanie rzęs nowoczesną metodą w 30 minut przy użyciu kleju bezoparowego i specjalnej techniki. Fantastyczne na wielkie wyjścia, wakacje, imprezy, aby nadać oku extra tajemniczy wyraz i podkreślić rzęsy bez użycia tuszu. Resztę rzęs, które podczas noszenia naturalnie wypadają wraz z biologiczną wymianą rzęs naturalnych należy zdjąć po 2-3 tygodniach.

sprawdź cenę zabiegów  »

«  powrót


NOWOŚCI

Laserowa depilacja


Laserowa depilacja
informuj mnie o nowościach

PROMOCJE
                                    WSPÓŁPRACUJEMY