KOSMETYKA TWARZY - Pielęgnacja luksusowa Etre Belle - Pielęgnacja zabiegowa luksusowa Etrebelle


 

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy Etre Belle są wyjątkowe, ponieważ jako jedne z niewielu są spersonalizowane

Komponujemy je indywidualnie zgodnie z potrzebą, wiekiem i stanem skóry stosując substancje aktywne takie jak kwas hialuronowy, złoto, komórki macierzyste, collagen, wyciąg z borówki, kasztanowca, kawior, rutynę, retinol, chitosan, koncentraty witaminowe, kwas askorbinowy, aloes i wiele innych składników aktywnych. Zabiegi są wspaniałe w doznaniach i genialne w efektach.


Polecamy m. in. serie zabiegów 
  • Time Control (przeciwzmarszczkowy, naprawczy, liftingujący i nawilżający), 
  • Hialuronic (przeciwzmarszczkowy, nawilżający i głęboko regenerujący), 
  • Gold and Cavior (przeciwzmarszczkowy, silnie liftingujący i regenerujący),
  • Collagen&Aloe Vera (przeciwzmarszczkowy, silnie napinający i nawilżający), 
  • Vitamine C (odświeżający, naprawczy, przywracający zdrowy koloryt, silnie regenerujący i odżywczy),
  • Purewhite (rozjaśniający) i 
  • Platinum (zabieg regenerujący i stabilizujący dla mężczyzn).

 

Poznaj SkinVision - innowacyjnego sprzymierzeńca w walce z oznakami czasu>>


Etre Belle to luksusowa niemiecka marka, która zajmuje się od ponad trzech dziesięcioleci kosmetyką i odnosi na tym polu wielkie i znaczące sukcesy.

Z działalności Etre Belle korzystają klienci w ponad czterdziestu krajach świata. 
Zasadniczym celem filozofii Etre Belle jest stworzenie dla potrzeb naszych klientów wyjątkowych, skutecznych, wartościowych i przyjaznych skórze produktów kosmetycznych.

Są nimi preparaty z naturalnych, czystych substancji, opakowane w odpowiednim, przyjaznym dla środowiska tworzywie i charakteryzujące się dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Rozwój: zanim krem lub inny produkt kosmetyczny pojawi się na rynku, musi przejść liczne testy: kontrole jakości w ekstremalnych warunkach, badania bakteriologiczne jak również testy na zastosowanie produktu w praktyce.

Najlepsza jakość składników i starannie komponowane receptury wyróżniają produkty Etre Belle spośród innych.

Produkcja: jeśli produkt przejdzie pomyślnie testy, jest wdrażany do produkcji w ściśle przestrzeganych warunkach higieny i pod bieżącą kontrolą jakości każdego pojedynczego produktu.

Etre Belle jako międzynarodowe przedsiębiorstwo deklaruje od wielu juz lat działalność zgodną z zasadami INCI, jak również CFTA. Etre Belle przestrzega zaleceń Unii Europejskiej odnośnie kosmetyków, zanim staną się one prawnie obowiązujące. Tym samym ukazuje, iż: stwarza najlepsze warunki dla alergików, udostępniając im wysokiej jakości kosmetyki ; konsekwentnie urzeczywistnia swoją filozofię, dotyczącą produktów kosmetycznych; bazuje i wykorzystuje naturalne składniki pochodzenia roślinnego, o czym informuje zarówno branżę kosmetyczną, jak i swoich klientów.

Najwyższa jakość jest rezultatem długoletnich, systematycznych badań i doświadczeń. 

Etre Belle bierze udział w krajowych i międzynarodowych targach kosmetycznych oraz wymienia doświadczenia z najbardziej renomowanymi laboratoriami kosmetycznymi w Europie i Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu jest zawsze na bieżąco z wszystkimi aktualnościami i potrafi szybko sprostać zapotrzebowaniom rynku.

Etre Belle może się poszczycić rozwojem innowacyjnych produktów, cieszących się szerokim uznaniem. Nowe substancje najwyższej jakości w wyjątkowym wręcz ich zestawieniu, stały się warunkiem dla urzeczywistnienia nowych idei w branży kosmetycznej.

W ten sposób narodziła się seria kosmetyczna do pielęgnacji twarzy i ciała, która przeciwdziała wpływom środowiska, jak i wszelkim innym zewnętrznym bodźcom, wypełniając przy tym wszystkie klasyczne normy kosmetyczne dla każdego rodzaju skóry: oczyszczania, optymalnej pielęgnacji, ochrony, regeneracji.

Produkty Etre Belle spełniają wszelkie farmaceutyczne i spożywcze normy, jak i międzynarodowe wymagania związane z badaniami oraz produkcją artykułów kosmetycznych.

Etrebelle nie przeprowadza żadnych testów na zwierzętach oraz nie zleca ich przeprowadzania przez inne firmy.


 sprawdź cenę zabiegów  »

«  powrót


NOWOŚCI

Laserowa depilacja


Laserowa depilacja
informuj mnie o nowościach

PROMOCJE
                                    WSPÓŁPRACUJEMY