KOSMETYKA TWARZY - DLA MĘŻCZYZN - DLA MĘŻCZYZN

 

Zdrowy wygląd, nienaganny wizerunek i komfort psychofizyczny zaczynają odgrywać coraz większą rolę w męskim świecie. Mężczyźni coraz częściej mają świadomość, że zdrowe, zadbane ciało i wypoczęty umysł są obowiązkowym elementem wizerunku człowieka sukcesu, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Dbałość o sobie przestała być oznaką zniewieścienia, wręcz przeciwnie - staje się oznaką świadomości.
Styl życia, złe nawyki, używki niejednokrotnie wręcz widać na twarzy i kondycji ciała. Są często przyczyną niedoskonałości i problemów, z którymi warto poradzić sobie zanim zaczną się pogłębiać.

zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie dla mężczyzn

W Męskiej Strefie świadomi zdrowego wyglądu panowie odnajdą zabiegi wspomagające procesy regeneracji skóry w problemie np. popękanych naczynek, podpuchniętych oczu, szorstkiej skóry, zbytniego zarostu w strefie twarzy i ciała, zanieczyszczeń (zaskórników), przebarwień, suchych dłoni, zmęczonych stóp, braku jędrności ciała, np. okolic brzucha.

Najnowsze technologie kosmetyczne dostępne w Kamajo oraz wiedza profesjonalnego personelu, który umiejętnie dobiera programy zabiegowe sprawia, że skutecznie poprawia się kondycja, wygląd i zdrowie mężczyzn, którzy nam zaufali.
 
Szczegółowy wykaz zabiegów w dziale Oferta/DLA MĘŻCZYZN


sprawdź cenę zabiegów  »

«  powrót


NOWOŚCI

Laserowa depilacja


Laserowa depilacja
informuj mnie o nowościach

PROMOCJE
                                    WSPÓŁPRACUJEMY