KOSMETYKA TWARZY - EXEA LASER CO2 - EXEA LASER CO2DZWOŃ PO RABAT 40% LASEREM FRAKCYJNYM CO2 EXEA:TEL. 327689898
Zdarza się, że technologia wydaje się przewidywalna, a nowości zaskakują nas tylko z nazwy. Zdarza się też, że to czego pragniemy przekracza nasze oczekiwania i okazuje się znacznie lepsze od tego, czego chcemy.
Tak też stało się z nowym LASEREM FRAKCYJNYM CO2 EXEA, który jest już dostępny w Kamajo dla wszystkich. Użyliśmy go w zabiegach na naszej modelce, w serii 3 spotkań, których celem było wyraźne odmłodzenie, zagęszczenie skóry twarzy, zmiana owalu, ujednolicenie koloru. Słowem - liftning bez skalpela:) Mamy pewność, że efekty zdjęć, do których nie użyto żadnych technologicznych "ulepszaczy" mówią więcej niż słowa:)


Przed i po serii zabiegów


Jeśli odmładzać to skutecznie. NIE CZEKAJ

Jesień to optymalny czas na rozpoczęcie zabiegów odmładzania twarzy, szyi dekoltu i dłoni laserem frakcyjnym. I lepiej nie przegapić tego momentu, bo lasery nie lubią słońca, a ściślej słońca nie lubi skóra poddana laserowym zabiegom. Dlatego pacjentki KAMAJO, które chcą skorzystać z liftingujących zabiegów laserem frakcyjnym, zaczynają to robić od września lub października. Spóźnialskie mogą jeszcze zacząć w listopadzie i grudniu. Dzięki temu mamy czas, by do kwietnia wykonać serię zabiegów. Potem promieniowanie słoneczne jest na tyle intensywne, że doradza się wstrzymanie z zabiegami aż do kolejnej jesieni.
Promocja : przy zakupie karnetu powyżej dwóch zabiegów otrzymasz rabat 15%
Regularne ceny (bez rabatu) :
Laser CO2 EXEA to doskonałe i ultranowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy chcą na dłużej wyraźnie odmłodzić skórę twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni, podnieść owal twarzy i uzyskać wyraźny efekt liftingu, rozświetlenia i wyrównania kolorytu skóry. To profesjonalny luksusowy zabieg także dla tych, którzy chcą nadać dłoniom gładkość i pragną pozbyć się przebarwień po słonecznych, wątrobowych lub hormonalnych na dłoniach. EXEA wyraźnie niweluje i spłyca rozstępy np. na udach, pośladkach i piersiach, także usuwa bezpiecznie włókniaki i spłyca blizny.
Zabieg laserem CO2 jest zabiegiem w serii 3-5 zabiegów w odstępie 4-5 tygodni, w zależności od obszaru zabiegowego.
Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym lub przy użyciu coldpacka, trwa około godziny ( z wyjątkiem usuwania włókniaków lub niwelowania blizn - około 30 minut). Pomimo znieczulenia, z związku z indywidualnym progiem bólowym, zabieg może być bolesny lub mocno niekomfortowy. Efekt zabiegu niweluje jednak te odczucia.
Laser CO2 jest nowoczesną i ekskluzywną propozycją dla tych, którzy za pomocą najnowszych technologii chcą w sposób widoczny poprawić swój wygląd.


Do każdego pierwszego zabiegu ANTYAGING oraz zabiegu NIWELOWANIA ROZSTĘPÓW krem SESDERMA Silkses dajemy w prezencie


SESDERMA SILKSES

Zalecany jako terapia blizn po poparzeniach, pooperacyjnych oraz spowodowanych innymi urazami. Preparat zalecany dla skóry bardzo wrażliwej. Doskonały dla ochrony skóry po zastosowaniu pilingów chemicznych. Łagodzące właściwości zawdzięcza szczególnej kompozycji: kaprylian triglicerydowy, woda, cyklometikon, dimetikon, propylen glikolu, fenoksyetanol, palmitynian askorbylu, alfa-tokoferol, polimery krzemu, witaminy A, C i E oraz wyciąg z mimozy i wyciąg z aloesu. Chroni skórę. Nie zawiera barwników, substancji zapachowych, konserwantów. Tworzy łagodną barierę, nawilża, regeneruje skórę. Krzem zmiękcza i wybiela blizny. Witamina A pobudza wzrost komórkowy. Witaminy C i E mają działanie przeciwutleniające. Wyciągi z mimozy i aloesu regenerują, nawilżają, odświeżają i koją podrażnioną skórę.


UWAGA!
Po zabiegu miejsce traktowane laserem wymaga regeneracji, jest obrzęknięte i z upływem kilku dni może mocno ciemnieć, mogą pojawić się mikrostrupki i mocne zaczerwienienie. Warto więc przygotować się na 2-3 dni braku komfortu w wyglądzie miejsc pozabiegowych.
O pielęgnacji oraz wskazaniach pozabiegowych szczegółowo informuje kosmetologiczny personel zabiegowy KAMAJO.


Laser Frakcyjny EXEA to rozbudowany system laserowy dający właściwie nieograniczone możliwości wykonywania zabiegów nie tylko kosmetologicznych i medycyny estetycznej, ale przede wszystkim zabiegów dermatologicznych i ginekologicznych.

Laser Frakcyjny EXEA to niezawodny sposób osiągnięcia spektakularnych efektów zabiegowych poprzez wykorzystanie procesu złuszczania naskórka i pobudzenia do bardzo intensywnej regeneracji skóry właściwej. Ogromnym atutem stosowania tej technologii jest bardzo szybki czas rekonwalescencji bez konieczności zakładania opatrunków czy leczenia. Techniki oraz procedury zabiegowe zostały tak opracowane, aby móc wykonywać zabiegi o maksymalnej intensywności bez ryzyka, czy narażania bezpieczeństwa pacjenta. EXEA zatem jest doskonałym narzędziem do usuwania zmian skórnych, blizn, przebarwień i innych niedoskonałości, a także do wszystkich zabiegów związanych z poprawą jędrności i elastyczności skóry oraz jej wygładzenia. Frakcjonowanie skóry jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów usuwania rozstępów i jedyną nieinwazyjną metodą usuwania blizn przerostowych. Laser EXEA może być również wykorzystywany do zabiegów typowo leczniczych, np. w leczeniu nietrzymania moczu, atrofii pochwy czy innych.Laser Frakcyjny EXEA wyposażony jest w 3 głowice zabiegowe, a każda z nich może być wykorzystana w różnych wariantach:
  • głowica klasyczna do precyzyjnego cięcia tkanek, oraz dzięki zastosowaniu wiązki ultrapulsu do odparowywania i wycinania zmian skórnych
  • skaner do zabiegów rasurfacingu, ujędrniania i wygładzania powierzchni skóry oraz niwelowania blizn. Dodatkową opcją wykorzystania skanera jest jego użycie do zabiegów ujędrniania skóry właściwie bez naruszenia naskórka tzw. Frakcjonowanie 3D.
  • głowica endowaginalna do leczniczych zabiegów ginekologicznych, np. wysiłkowego nietrzymania moczu oraz do zabiegów ginekologii estetycznej.
  • Biorąc pod uwagę różny profil ośrodków, w których laser będzie wykorzystywany, jest on dostępny w dwóch wersjach:
  • Laser Frakcyjny EXEA - z głowicą klasyczną i skanerem
  • Laser Frakcyjny EXEA MED - z 3 głowicami


Laser Frakcyjny CO2 EXEA to kompleksowo wyposażony laser to o doskonałych parametrach co potwierdzają uznani w swoich dziedzinach lekarze i fachowcy, którzy już mieli okazję pracować z laserem EXEA.


Tryb Ultra Pulsu i Fali Ciągłej

Tryb frakcjonowaniasprawdź cenę zabiegów  »

«  powrót


NOWOŚCI

Laserowa depilacja


Laserowa depilacja
informuj mnie o nowościach

PROMOCJE
                                    WSPÓŁPRACUJEMY