PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP - Pedicure - Pedicure Kamajo


Dłonie i stopy to najbardziej "pracowite" części naszego ciała. Są stale w ruchu i niemal bez przerwy mają styczność z mało przyjaznym środowiskiem zewnętrznym. Dłonie nie unikną kontaktu ze słońcem, wiatrem, mrozem czy środkami czystości. Stopom nie oszczędzamy przemieszczania się w ciągłym pośpiechu, niewygodnych butów i styczności ze sztucznymi materiałami. Warto od czasu do czasu zrobić im małe święto i pozwolić na chwilę absolutnego relaksu.

Manicure i pedicure to podstawowe formy dbania o dłonie i stopy, do których chyba nie trzeba już dziś przekonywać żadnej kobiety i żadnego mężczyzny. Uzupełnione o dodatkowe, systematyczne zabiegi pielęgnacyjne sprawią, że Twoje dłonie i stopy będą nie tylko piękne i zadbane, ale również wypoczęte i bardziej odporne na upływ czasu oraz działanie czynników zewnętrznych. Polecamy nasze autorskie zabiegi na dłonie oraz zabiegi na stopy, a także stylizację paznokci, dzięki której Twoja "wizytówka" zyska modny i oryginalny wygląd. 


Pedicure KAMAJO

Podczas pedicure Twoje stopy zapomną, co to znaczy twardo stąpać po ziemi. Usuniemy z nich zmęczony naskórek, a w razie potrzeby również odciski, modzele i nagniotki, przytniemy paznokcie i wykonamy masaż stóp, który jest bez wątpienia najprzyjemniejszą częścią zabiegu. Na zakończenie pomalujemy Twoje paznokcie wybranym lakierem. 
Pedicure Kamajo wykonujemy najnowocześniejszym, bezinwazyjnym aparatem zaopatrzonym w sterylne, wymienne, szybkoobrotowe końcówki i specjalny system pochłaniania, który daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Przyjemna kąpiel aromatyczna, pachnący peeling i przyjemny masaż sprawią dodatkowo, że poczujesz upragnioną lekkość stóp i aksamitną skórę.
Polecamy również Hybrydę Shellac - połączenie lakieru i żelu, które zapewni Ci trwały kolor nawet przez dwa tygodnie lub pedicure z żelową stylizacją paznokci.


sprawdź cenę zabiegów  »

«  powrót


NOWOŚCI

Laserowa depilacja


Laserowa depilacja
informuj mnie o nowościach

PROMOCJE
                                    WSPÓŁPRACUJEMY