PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP - Manicure - Manicure Kamajo
Dłonie i stopy to najbardziej pracowite części naszego ciała. Są stale w ruchu i niemal bez przerwy mają styczność z mało przyjaznym środowiskiem zewnętrznym. Dłonie nie unikną kontaktu ze słońcem, wiatrem, mrozem czy środkami czystości. Stopom nie oszczędzamy przemieszczania się w ciągłym pośpiechu, niewygodnych butów i styczności ze sztucznymi materiałami. Warto od czasu do czasu zrobić im małe święto i pozwolić na chwilę absolutnego relaksu.

Manicure i pedicure to podstawowe formy dbania o dłonie i stopy, do których chyba nie trzeba już dziś przekonywać żadnej kobiety i żadnego mężczyzny. Uzupełnione o dodatkowe, systematyczne zabiegi pielęgnacyjne sprawią, że Twoje dłonie i stopy będą nie tylko piękne i zadbane, ale również wypoczęte i bardziej odporne na upływ czasu oraz działanie czynników zewnętrznych. Polecamy nasze autorskie zabiegi na dłonie oraz zabiegi na stopy, a także stylizację paznokci, dzięki której Twoja wizytówka zyska modny i oryginalny wygląd. 


Manicure KAMAJO

Twój manicure zrobimy tak jak lubisz: tradycyjnie usuwając skórki przy użyciu cążek lub biologicznie - za pomocą specjalnych preparatów i patyczka. W obu przypadkach gwarantujemy Ci całkowite bezpieczeństwo i sterylność. Twoje dłonie będą aksamitne po delikatnym sorbecie pilingującym z pestek brzoskwini, odmłodzone po lekkim masażu i rozświetlone po brzoskwiniowej kremowej masce na dłonie. Zadbane paznokcie sprawią, że dłonie będą wyglądały świeżo i atrakcyjnie.
Paniom polecamy również Hybrydę Shellac  - połączenie lakieru i żelu, które zapewni Ci trwały kolor nawet przez dwa tygodnie lub manicure z żelową stylizacją paznokci.


sprawdź cenę zabiegów  »

«  powrót


NOWOŚCI

Laserowa depilacja


Laserowa depilacja
informuj mnie o nowościach

PROMOCJE
                                    WSPÓŁPRACUJEMY