tel. 32 768 98 98

Galeria - Metamorfozy

Metamorfoza w odcieniu miedzi
Najpierw euforia, a potem trochę strachu - co mi zrobią - to pierwsza reakcja Moniki Borkowskiej na wiadomość, że została wybrana do finałowej piątki konkursu Wiosenne metamorfozy organizowanego przez Salon Urody i SPA Kamajo w Tarnowskich Górach.
22-letnia tarnogórzanka studiuje zarządzanie i marketing na Politechnice Śląskiej. Interesuje się fotografią, turystyką, zwłaszcza górską, sportem, a ostatnio także polityką. Ponadto angażuje się w działalność społeczną, działa w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży.
Dlaczego zdecydowała się na udział w konkursie? - Zobaczyłam ogłoszenie i od razu wiedziałam, że to coś dla mnie, że to może być przełomowy moment, czas zmiany. Metamorfoza pozwoli mi zmienić się na zewnątrz, ale za tym może pójść i przemiana wewnętrzna. Poza tym mam wiele zajęć i mało wolnego czasu, który mogłabym poświęcić tylko sobie - odpowiedziała Monika.
Przyznała, że z zaufaniem oddaje się w ręce fachowców, chociaż wolałaby nie zostawać brunetką, gdyż to do niej nie pasuje. Szczególnie, że za swój atut uznała rude włosy. - Kiedyś z nimi walczyłam, ale teraz je doceniłam - mówiła. Do tej pory nie używała żadnej farby do włosów.