Kamajo - ZAPROSZENIA UPOMINKOWE

Jeśli szukasz niezwykłego podarunku dla kogoś, kto jest Ci bliski - po prostu podaruj chwile specjalne, chwile radosne, chwile kojące...
Otrzymać w upominku chwilę wyłącznie dla siebie - to prawdziwy rarytas. Zapraszamy do sprawienia miłej niespodzianki bliskim, przyjaciołom, pracownikom, partnerom biznesowym w postaci Zaproszenia Upominkowego Kamajo.

Zaproszenie Upominkowe można stworzyć indywidualnie na dowolną kwotę lub na wybrany zabieg.

Zaproszenia dostępne są jako vouchery.

Zaproszenia można zakupić osobiście w KAMAJO lub wybrać opcję bezpłatnego wysłania pod wskazany adres. W tym celu prosimy o kontakt z recepcją KAMAJO tel. 32 768 98 98.

Zaproszenia Upominkowe ważne są 3 miesiące od daty zakupu i są wspaniałym podarunkiem na urodziny, święta, rocznicę i każdą miłą okazję.

Jeśli nie masz czasu zakupić karnetu w KAMAJO, po opłaceniu wskazanej kwoty na konto wyślemy go priorytetową przesyłką. Wysyłka zostanie zrealizowana na koszt Kamajo.

BONY PODARUNKOWE POWYŻEJ KWOTY 200 zł WYSYŁAMY KURIEREM NA WSKAZANY ADRES. ZADZWOŃ DO NAS tel. 32 768 98 98 lub NAPISZ EMAILA recepcja@kamajo.pl Z WARTOŚCIĄ BONU ORAZ ADRESEM DOSTAWY

UWAGA! Zaproszenia upominkowe realizujemy wyłącznie od poniedziałku do piątku. Zaproszenia mogą być realizowane wyłącznie przez osoby, na które karnet został zakupiony. .

.