Szorstka skóra - Mikrodermabrazja diamentowa
Mikrodermabrazja to nieinwazyjny sposób wyraźnego odmłodzenia i liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Polega na bezpiecznym zdjęciu starego zrogowaciałego naskórka i pobudzeniu skóry do produkcji nowego oraz stymulacji kolagenu.

Mikrodermabrazja, naturalny silny peeling "diamentowy", jest najskuteczniejszym systemem złuszczania naskórka przynoszącym efekty widocznego odmłodzenia skóry i likwidację delikatnych zmarszczek wokół oczu, ust i szyi, jak również nierówności skóry po przebytym trądziku. Mikrodermabrazja likwiduje odbarwienia i przebarwienia skóry poprawiając jej koloryt oraz napięcie.Zarezerwuj online

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Twarz, szyja, dekolt + pielęgnacja 200 zł

Efekt zabiegu:

Znacznie spłyca zmarszczki głębokie i drobne, poprawia kontur twarzy,likwiduje worki pod oczami, rozjaśnia i wzmacnia skórę oraz stymuluje prace komórek. Poprawia elastyczność i napięcie, rewitalizuje i odnawia komórki. Zabieg pobudza syntezę kolagenu. W efekcie czego cera nabiera pełnego młodości wigoru. Likwiduje blizny potrądzikowe, blizny i rozstępy.

Do uzyskania optymalnego efektu zalecana jest seria 3-6 zabiegów w odstępach co 7-10 dni .Pomiędzy zabiegami należy szczególnie dbać o pielęgnację twarzy, stosować preparaty odżywcze wspomagające regenerację i odnowę "nowej" skóry. Należy używać kremów z wysokimi filtrami UV, unikać słońca i solarium, aby nie powstały przebarwienia.