Spadek jędrności - Zabiegi Etrebelle
Zabiegi pielęgnacyjne twarzy Etre Belle są wyjątkowe, ponieważ jako jedne z niewielu są spersonalizowane. Komponujemy je indywidualnie zgodnie z potrzebą, wiekiem i stanem skóry stosując substancje aktywne takie jak kwas hialuronowy, złoto, komórki macierzyste, collagen, wyciąg z borówki, kasztanowca, kawior, rutynę, retinol, chitosan, koncentraty witaminowe, kwas askorbinowy, aloes i wiele innych składników aktywnych. Zabiegi są wspaniałe w doznaniach i genialne w efektach.

Polecamy m. in.

  • serie zabiegów Time Control (przeciwzmarszczkowy, naprawczy, liftingujący i nawilżający),
  • Hialuronic (przeciwzmarszczkowy, nawilżający i głęboko regenerujący),
  • Gold and Cavior (przeciwzmarszczkowy, silnie liftingujący i regenerujący),
  • Collagen&Aloe Vera (przeciwzmarszczkowy, silnie napinający i nawilżający),
  • Vitamine C (odświeżający, naprawczy, przywracający zdrowy koloryt, silnie regenerujący i odżywczy),
  • Purewhite (rozjaśniający) i Platinum (zabieg regenerujący i stabilizujący dla mężczyzn).

Etre Belle to luksusowa niemiecka marka, która zajmuje się od ponad trzech dziesięcioleci kosmetyką i odnosi na tym polu wielkie i znaczące sukcesy.Z działalności Etre Belle korzystają klienci w ponad czterdziestu krajach świata.

Zasadniczym celem filozofii Etre Belle jest stworzenie dla potrzeb naszych klientów wyjątkowych, skutecznych, wartościowych i przyjaznych skórze produktów kosmetycznych.Są nimi preparaty z naturalnych, czystych substancji, opakowane w odpowiednim, przyjaznym dla środowiska tworzywie i charakteryzujące się dobrym stosunkiem jakości do ceny.Rozwój: zanim krem lub inny produkt kosmetyczny pojawi się na rynku, musi przejść liczne testy: kontrole jakości w ekstremalnych warunkach, badania bakteriologiczne jak również testy na zastosowanie produktu w praktyce.
Najlepsza jakość składników i starannie komponowane receptury wyróżniają produkty Etre Belle spośród innych.
Produkcja: jeśli produkt przejdzie pomyślnie testy, jest wdrażany do produkcji w ściśle przestrzeganych warunkach higieny i pod bieżącą kontrolą jakości każdego pojedynczego produktu.
Etre Belle jako międzynarodowe przedsiębiorstwo deklaruje od wielu juz lat działalność zgodną z zasadami INCI, jak również CFTA. Etre Belle przestrzega zaleceń Unii Europejskiej odnośnie kosmetyków, zanim staną się one prawnie obowiązujące. Tym samym ukazuje, iż: stwarza najlepsze warunki dla alergików, udostępniając im wysokiej jakości kosmetyki ; konsekwentnie urzeczywistnia swoją filozofię, dotyczącą produktów kosmetycznych; bazuje i wykorzystuje naturalne składniki pochodzenia roślinnego, o czym informuje zarówno branżę kosmetyczną, jak i swoich klientów.

Najwyższa jakość jest rezultatem długoletnich, systematycznych badań i doświadczeń.
Etre Belle bierze udział w krajowych i międzynarodowych targach kosmetycznych oraz wymienia doświadczenia z najbardziej renomowanymi laboratoriami kosmetycznymi w Europie i Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu jest zawsze na bieżąco z wszystkimi aktualnościami i potrafi szybko sprostać zapotrzebowaniom rynku.

Etre Belle może się poszczycić rozwojem innowacyjnych produktów, cieszących się szerokim uznaniem. Nowe substancje najwyższej jakości w wyjątkowym wręcz ich zestawieniu, stały się warunkiem dla urzeczywistnienia nowych idei w branży kosmetycznej.W ten sposób narodziła się seria kosmetyczna do pielęgnacji twarzy i ciała, która przeciwdziała wpływom środowiska, jak i wszelkim innym zewnętrznym bodźcom, wypełniając przy tym wszystkie klasyczne normy kosmetyczne dla każdego rodzaju skóry: oczyszczania, optymalnej pielęgnacji, ochrony, regeneracji.

Produkty Etre Belle spełniają wszelkie farmaceutyczne i spożywcze normy, jak i międzynarodowe wymagania związane z badaniami oraz produkcją artykułów kosmetycznych.


Etrebelle nie przeprowadza żadnych testów na zwierzętach oraz nie zleca ich przeprowadzania przez inne firmy.Skin Vision z komórkami macierzystymi - Etre Belle
Skin Vision - technologia komórek macierzystych - 4 wymiarowa redukcja zmarszczek
Intensywnie korygująca luksusowa pielęgnacja z odmładzającymi kompleksami komórek macierzystych, głęboko działającymi peptydami liftingującymi i platyną, najszlachetniejszym metalem świata. Zapomnijcie o swoim prawdziwym wieku i odkryjcie cztery pełnowartościowe produkty pielęgnacyjne, które przeciwdziałają oznakom starzenia skóry we wszystkich wymiarach.
Po 1 dniu = promieniując świeża skóra
Po 1 tygodniu = wyraźnie gładsza skóra
Po 1 miesiącu = widocznie odmłodzona skóraStosując 100% roślinnych komórek macierzystych starzenie skóry może być opóźnione w widoczny sposób.
Kompleks składników czynnych ze 100% roślinnych komórek macierzystych jabłek, winogron i róży alpejskiej, może trwale aktywować witalność komórek macierzystych skóry i przedłużyć ich długość życia.
Kliniczne badania potwierdziły redukcję zmarszczek do 59% (długość, głębokość)Skóra staje się młodzieńczo napięta, zliftingowana.Cena: 290 zł (1 zabieg)

ZABIEG NA CIAŁO
Lato Slim bandaże wyszczuplające i ujędrniające - Etre Belle
Zabieg Lato Slim - bandaże wyszczuplająco - ujędrniające to skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu na nogach, zarówno w okolicach ud jak i bioder. Proces oczyszczania organizmu z toksyn jest skutecznie wspomagany, a nadmiar wody usuwany z organizmu.Regularne użycie sprawia że skóra staję się wyraźnie gładsza, jędrniejsza i bardziej napięta.W swoim składzie zawierają mentol, kamforę, ekstrakty z arniki górskiej, morszczynu pęcherzykowatego, liści bluszczu pospolitego.