Rzadkie i krótkie rzęsy - Przedłużanie / zagęszczanie / modelacja rzęs
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się pięknym, pełnym i zniewalającym spojrzeniem o każdej porze, w każdych warunkach i przez długi czas. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to zabieg szczególnie polecany także dla osób, które odczuwają dyskomfort spowodowany mało widoczną linią rzęs, niekorzystnym kształtem oka, lub chcą uniknąć codziennego tuszowania rzęs i cieszyć się pięknym okiem przez długi czas i o każdej porze.

METODA 

zależne są od kondycji naturalnych rzęs oraz od oczekiwanego rezultatu. O metodzie decyduje stylista rzęs w trosce o bezpieczeństwo zabiegu i jego efekt końcowy. Zabieg trwa od 1 do 2,5 godziny, jest całkowicie bezpieczny. Polega na umiejętnej aplikacji jedwabnych rzęs różnych długości i doczepianiu ich do każdej rzęsy naturalnej pojedynczo lub w odpowiednich kępkach lub wachlarzach. Rzęsy jedwabne/norki nie mają żadnego wpływu na zmianę jakości rzęs naturalnych. Ponieważ naturalny cykl życia rzęsy trwa 3-4 tygodnie mogą w tym czasie powstać nieliczne luki w jedwabnych rzęsach z powodu codziennej utraty rzęs naturalnych. Rzęsy naturalne są tak drobne i krótkie, że nie zauważamy ich cyklu życia. W przypadku ich wydłużenia i zagęszczenia co 3-tygodniowa naturalna wymiana może być nieco bardziej widoczna. Dlatego między 3 a 4 tygodniem należy uzupełnić brakujące rzęsy, aby nadal dbać o ich piękny wygląd. Dlaczego warto? Przedłużanie i zgęszczenie rzęs metodą daje spektakularny, znakomity efekt wizualny. Dodatkowym plusem jest fakt, że rzęs tych nie trzeba (wręcz nie wolno) malować. Można więc zapomnieć o łamiącej naturalne rzęsy zalotce, czy tuszu, dzięki czemu zaoszczędzimy czas.


TRWAŁA MODELACJA RZĘS


Zabieg trwałego modelowania rzęs
przeznaczony do delikatnego lecz długotrwałego podkręcania rzęs. Zalecany szczególnie dla pań o długich i prostych rzęsach.
Efekt utrzymuje się od 4-6 tygodni. Zabieg połączony z henną rzęs.