S.o.s. - Ciało - Naczynka

OPIS PROBLEMU

Rozszerzone naczynka są powszechnym problemem skóry, które mają złożoną genezę i poważne następstwa. Przyczyną rozszerzonych naczyń krwionośnych może być m.in. predyspozycje genetyczne, nadmierna ekspozycja na promienie UV, wahania temperatur, ekstremalne warunki pogodowe oraz długotrwałe stosowanie sterydów (szczególnie na twarz, szyję i dekolt). Początkowe stadium ? rumień ? z czasem przekształca się w trwale rozszerzone naczynka, tworzące nieestetyczne teleangiektazje. Należy przeciwdziałać temu stanowi, który jest wstępem do trądziku różowatego. Podobne czynniki mogą sprzyjać zaleganiu krwi w kończynach dolnych, co sprzyja rozciąganiu naczyń krwionośnych. Teleangiektazje w dolnej partii ciała noszą nazwę wenektazji, czyli rozszerzeń żylakowatych, niebezpiecznych dla zdrowia.

PROPONOWANE ZABIEGI


«  powrót


 

Wybierz z naszej listy problem skóry, z którym chcesz sobie poradzić i sprawdź, jaki zabieg pomoże Ci szybko go zwalczyć.
Jeśli uważasz, że opisywany kłopot skórny dotyczy również Ciebie i masz dodatkowe pytania - wypełnij formularz, a my doradzimy Ci w jaki sposób najszybciej sobie z nim poradzisz z naszym wsparciem. Nasz wyspecjalizowany personel skontaktuje się z Tobą e-mailowo lub telefonicznie.

 WYBIERZ PREFEROWANY KONTAKT:           
captcha
DODANE ZDJĘCIA DO PRZESŁANIA:

NOWOŚCI

Laserowa depilacja


Laserowa depilacja
informuj mnie o nowościach

PROMOCJE
                                    WSPÓŁPRACUJEMY