Kamajo - O NAS

Witaj i poznaj Nasz Świat


KAMAJO nie jest zwykłym salonem kosmetyki i medycyny estetycznej. To świat. Rzeczywistość, do której się tęskni. Spokój i przyjemność, do której chce się przyjść..

Już od 2005 roku gościmy naszych Klientów każdego dnia, dając Im chwile odprężenia, dyskrecji, relaksu i wyraźnej poprawy kondycji psychofizycznej. Zabiegi kosmetyczne już dawno przestały być ekskluzywnym kaprysem. Dziś wizyta w salonie urody jest częścią kompleksowego podejścia do zdrowego stylu życia. A zadowolenie z własnego wyglądu jest jednym z kluczowych elementów poczucia własnej wartości i wysokiej samooceny.

Nasza własna satysfakcja bezpośrednio przekłada się na wywierane wrażenie na partnerze, współpracownikach czy klientach. Badania psychologiczne niejednokrotnie dowiodły, że atrakcyjny i zadbany wygląd wzbudza pozytywne myśli i emocje.

W skrócie: ludziom pięknym jest łatwiej. Dlaczego więc nie pomóc sobie w osiągnięciu sukcesu przez wizytę w KAMAJO?

Poznaj nas bliżej i przekonaj się, że z pięknem Ci do twarzy.)

 


 

Kompleksowa i holistyczna oferta

 
 

Każdego gościa KAMAJO wita serdeczna i przyjazna obsługa recepcji. Oczekując na zabieg w przestronnej, klimatyzowanej sali serwujemy naszym gościom napoje, w tym naszą rytualną malinową herbatę.

Zapraszamy do nowoczesnego świata kosmetologii i medycyny estetycznej KAMAJO. Do dyspozycji gości oddajemy 5 luksusowo urządzonych gabinetów. Każdy z nich wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt i komfortowe łóżka, które umilają swą wygodą zabiegi przy aromatycznych świecach i przyjemnej muzyce.

Na poziomie recepcji znajduje się miejsce do pielęgnacji dłoni, tzw. Nails Room. Stanowiska do manicure wyposażone są w konieczne urządzenia do wykonania zabiegów pielęgnacji dłoni, paznokci, kształtowania paznokci żelem oraz lakierami hybrydowymi.

W trosce o zdrowie, komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów, każdy zabieg w KAMAJO jest poprzedzony szczegółowymi, nieodpłatnymi konsultacjami. Wywiad ma na celu ustalić potrzeby i oczekiwania Klienta oraz dobrać optymalny zestaw zabiegów.

Również w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych gości oraz nasze własne, miło nam poinformować, że KAMAJO to „Bezpieczny Salon”. Znajduje się tu profesjonalne pomieszczenie do sterylizacji narzędzi. Akcesoria, których używamy do zabiegów są jednorazowe lub sterylizowane w autoklawie według profesjonalnych norm. Urządzenia i sprzęt są odpowiednio dezynfekowane o każdym zabiegu.

W KAMAJO znajduje się również siedziba Międzynarodowej Akademii Makijażu Permanentnego Linel. Odbywają się w niej indywidualne szkolenia z mikropigmentacji, za które jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy Złoty Medal oraz zabiegi z zakresu profesjonalnego makijażu permanentnego i pigmentacji medycznej. Zabiegi przeprowadzane są przez międzynarodowego trenera mikropigmentacji nagrodzonego Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Kosmetycznych Beauty Vision - Monikę Wiśniewską. Zabiegi wykonywane są na najwyższej jakości urządzeniu do mikropigmentacji CONTURMO, jednorazowych akcesoriach oraz atestowanych pigmentach mineralnych.

KAMAJO to jednak nie tylko wnętrza. To również nasze doświadczenie, które doceniają od lat nasi Klienci, którzy chcą nas systematycznie odwiedzać, czerpać z naszej wiedzy, doświadczenia i pracy. Ufają naszym umiejętnościom, doceniają najnowsze technologie, które dla nich wprowadzamy, by czuli się zadbani i wyjątkowi.

I wreszcie KAMAJO to także my – personel KAMAJO, który codziennie zaprasza wszystkich do naszego świata KAMAJO i nadaje każdemu dniu nowe, piękne znaczenie.


Od zawsze wiadomo, że nasza skóra odzwierciedla nasze zdrowie, samopoczucie, emocje i mówi o nas bardzo wiele. Mówi przede wszystkim o naszym codziennym stresie, odżywianiu, wieku, nawykach i jest lustrem naszej codzienności. Staramy się więc, by twarz była zadbana i promienna, a nasze ciało kształtne, zdrowe, elastyczne i sprężyste. Często zastanawiamy się dlaczego więc stosowane przez nas kosmetyki czy zabiegi nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, choć wieloma działaniami tak bardzo chcemy pozbyć się problemów estetycznych, zatrzymać piękno skóry i ciała, zaklinając upływający czas.

Kłopot z domową pielęgnacją i tymi „działaniami” polega na tym, że często nieświadomie korzystamy z bardzo uniwersalnych, a więc zupełnie niedopasowanych do naszych potrzeb produktów i zabiegów. Nic więc dziwnego, że po kilku tygodniach stosowania kremu z drogerii skóra wygląda tak samo lub nawet gorzej, niż przed rozpoczęciem gabinetowej kuracji. Nie dziwi także fakt, że korzystając z zabiegów impulsywnie, nierozważnie lub zbyt często, nie widzimy upragnionych efektów. Często po prostu nie wiemy, że postępujemy niewłaściwie, ponieważ jeszcze żaden specjalista nie porozmawiał z nami o tym, czego naprawdę potrzebuje nasza skóra.

Jeśli zepsuje się nasz samochód – idziemy do mechanika, jeśli boli nas ząb – pomoże nam dentysta, a jeśli mamy ochotę na odświętną kolację – korzystamy z wiedzy restauratora. Tę analogię można mnożyć godzinami, dopasowując do zaistniałego problemu odpowiedniego specjalistę.

Od 2005 roku jesteśmy liderem we właściwej, skutecznej i świadomej pielęgnacji całego ciała. W naszej codziennej pracy pomagamy właściwie zdiagnozować skórę, wybrać najlepszą i najbardziej optymalną terapię zabiegową i pielęgnacyjną oraz ustalić możliwy do zrealizowania cel. Jako specjaliści dzielimy się naszym doświadczeniem, które pozwala nam na podejmowanie świadomych decyzji o indywidualnej ścieżce zabiegowej dla każdego Klienta. Zawsze szczerze dyskutujemy o wątpliwościach i szukamy rozwiązań, by osiągnąć bezpiecznie jak najlepszy rezultat zabiegów. Nasi Klienci wiedzą, że właściwa pielęgnacja i terapie zabiegowe nie są kwestią mody, zrywu i chęci, lecz świadomym wyborem „szytym na miarę”. Edukacja jest niezwykle ważna, ponieważ uświadamia wspólną odpowiedzialność za uzyskane rezultaty i daje naszym Klientom niezbędną wiedzę do tego, by wyglądać zdrowo i pięknie. Troszczymy się codziennie o stan skóry naszych Klientów, wykonując skuteczną pracę holistyczną, która daje nam możliwość szerokiego diagnozowania ich problemów i potrzeb. Nieodłącznym elementem każdego zabiegu, który przeprowadzamy w gabinecie jest monitorowanie rezultatów, zmiana kierunku kuracji i nadzór nad właściwymi nawykami pielęgnacyjnymi, które są kontynuacją naszej wspólnej pracy w gabinecie.

Profesjonalna konsultacja ze specjalistą jest niezmiernie ważna na każdym etapie. Jednak przede wszystkim jest kluczem do szczęśliwego i satysfakcjonującego początku wizyt w gabinecie kosmetologa.

Zanim zdecydujemy się na świadome dbanie o stan naszej skóry i naszego ciała niezbędne jest nazwanie potrzeb i dobra diagnoza oraz opinia specjalisty. Tylko ona da nam możliwość bezpiecznych i skutecznych zabiegów i pozwoli z całą mocą i bez obaw korzystać z dobrodziejstw technologii i substancji aktywnych.

Nie musimy czekać na specjalną okazję, aby wybrać się na konsultację kosmetologiczną. Może zdecydować się na nią każdy, kto chce lepiej poznać potrzeby swojej skóry, zapytać o odpowiednie kosmetyki i zalecane zabiegi, by żyć piękniej, zdrowiej i świadomie.


Odpowiedzialność społeczna


Jako firma KAMAJO widzimy nie tylko piękno zewnętrzne, ale dostrzegamy również to, co dzieje się wokół i czynimy wiele, by uczynić życie innych piękniejszym. Miło nam podzielić się naszą działalnością społeczną, którą wspomagamy wiele dziedzin i działań innych dobrych pięknych ludzi, m. in corocznym udziałem jako darczyńcy w akcji Szlachetna Paczka, w lokalnych akcjach społecznych, w mecenacie kulturalnym, loteriach lokalnych na cele charytatywne.

Cieszymy się, że wielu naszych Klientów dołącza się do naszych akcji, w których szukamy piękna głębiej, niż tylko na powierzchni.

Bezpieczny salon


W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, w naszym salonie obowiązuje używanie narzędzi jednorazowych lub sterylizowanych, co eliminuje ryzyko zakażenia i sprawia, że nasze zabiegi są całkowicie bezpieczne.

Dbając o zdrowie Klientów oraz o komfort naszej świadomej pracy korzystamy wyłącznie z narzędzi typu cążki, radełko, pensety, które po każdym zabiegu są dezynfekowane, następnie myte i sterylizowane w Autoklawie (urządzenie stosowane w medycynie w celu m. in. sterylizacji narzędzi chirurgicznych). W naszym salonie znajduje się Sterylizatornia - pomieszczenie specjalnie wydzielone i przygotowane według szczegółowych wymogów sanitarnych.


Personel KAMAJO to serdeczna, zgrana ekipa profesjonalistów, którzy nie tylko wykonują swoją pracę, ale przede wszystkim ją lubią. Służymy pomocną radą, profesjonalną diagnozą, wiedzą na temat zabiegów i najnowszych technologii, których używamy podczas naszej pracy. Z najwyższą starannością dbamy o każdego, kto postanawia nam zaufać i robimy wszystko, bo go nie zawieść. Dla nas każdy Klient jest wyjątkowy.Monika - właściciel salonu

Szkoleniowiec, magister sztuki, technik kosmetyki z polsko-angielskim dyplomem, pedagog, międzynarodowy trener mikropigmentacji z certyfikatem jakości VCC, akredytowana przy Ministerstwie Edukacji Narodowej, autor pierwszego w Polsce podręcznika z zakresu makijażu permanentnego "ABC Mikropigmentacji". Pasjonatka zawodu. Interesuje się aranżacją wnętrz, "pożera" książki, sama też lubi pisać opowiadania i piosenki. Maluje meble, śpiewa, lubi jeździć na rowerze i gotować. Robi pyszny ajerkoniak i wiśniówkę. Miłośniczka kotów, porządków, uśmiechu, pozytywnego myślenia, znajdywania rozwiązań, dążenia do celu, emocjonalna wizjonerka życia:).Natalia - dział kosmetologii, podolog

Absolwentka kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach z wieloletnim doświadczeniem. Kosmetolog i specjalista podolog KAMAJO. W pełni poświęca się swojej pracy, jest dociekliwa, zaangażowana i indywidualnie prowadzi swoich Klientów.  Pasjonatka zwierząt, angielskiego humoru, a prywatnie mama słodkiej Róży i psa Cezarego.Angelika - dział kosmetologii

Absolwentka kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w terapiach na twarz a największą motywację stanowią dla niej efekty klientów. Anielskie imię idealnie nazywa jej niebiański uśmiech i energię, która rozpromienia najbardziej ponury dzień:). Nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych, działa szybko, pomysłowo. Szczera i spontaniczna. Poza kosmetycznym światem uwielbia akwarystykę i duże puszyste koty:)Agnieszka - dział kosmetologii

Ukończyła Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach na kierunku Kosmetologia i zdobyła tytuł magistra. W Kamajo zajmuje się zabiegami na twarz, ciało, jak i stylizacją paznokci. Wyważona i zaangażowana w metamorfozy Klientów. Prywatnie wielbicielka podróży, gier planszowych i zwierzakówMonika - dział recepcji, obsługa klienta

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie ze specjalizacją zarządzanie marketingowe. Uprzejma i towarzyska lubiąca pracę z ludźmi. Wolne chwile spędza na oglądaniu komedii romantycznych i jeździe na wycieczki rowerowe.Małgosia - dział recepcji, obsługa klienta
Małgosia, nasza recepcjonistka, zapewnia sprawną organizację pracy i dba o gości salonu. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej z specjalizacją w zarządzaniu HR i marketingiem. W wolnych chwilach pasjonuje się treningiem siłowym, tańcem oraz śledzi nowości ze świata mody.


dr Jacek Kurkowski - medycyna estetyczna
Jacek Kurkowski, wykwalifikowany chirurg ogólny z dodatkowym zainteresowaniem w medycynie estetycznej, łączy precyzyjne umiejętności chirurgiczne z estetycznym podejściem do każdego pacjenta. Jego profesjonalizm i ciągłe doskonalenie technik przyczyniają się do zapewnienia wysokiej jakości opieki zarówno w zakresie chirurgii ogólnej, jak i estetycznej.