Kamajo - O NAS

Witaj i poznaj Nasz Świat

KAMAJO nie jest zwykłym salonem kosmetyki i medycyny estetycznej. To świat. Rzeczywistość, do której się tęskni. Spokój i przyjemność, do której chce się przyjść..

Już ponad 13 lat gościmy naszych Klientów każdego dnia, dając Im chwile odprężenia, dyskrecji, relaksu i wyraźnej poprawy kondycji psychofizycznej. Zabiegi kosmetyczne już dawno przestały być ekskluzywnym kaprysem. Dziś wizyta w salonie urody jest częścią kompleksowego podejścia do zdrowego stylu życia. A zadowolenie z własnego wyglądu jest jednym z kluczowych elementów poczucia własnej wartości i wysokiej samooceny.

Nasza własna satysfakcja bezpośrednio przekłada się na wywierane wrażenie na partnerze, współpracownikach czy klientach. Badania psychologiczne niejednokrotnie dowiodły, że atrakcyjny i zadbany wygląd wzbudza pozytywne myśli i emocje.

W skrócie: ludziom pięknym jest łatwiej. Dlaczego więc nie pomóc sobie w osiągnięciu sukcesu przez wizytę w KAMAJO?

Poznaj nas bliżej i przekonaj się, że z pięknem Ci do twarzy.

Kompleksowa i holistyczna oferta

Każdego gościa KAMAJO wita serdeczna i przyjazna obsługa recepcji. Oczekując na zabieg w przestronnej, klimatyzowanej sali serwujemy naszym gościom napoje, w tym naszą rytualną malinową herbatę.

Zapraszamy do nowoczesnego świata kosmetologii i medycyny estetycznej KAMAJO. Do dyspozycji gości oddajemy 5 luksusowo urządzonych gabinetów. Każdy z nich wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt i komfortowe łóżka, które umilają swą wygodą zabiegi przy aromatycznych świecach i przyjemnej muzyce.

Na poziomie recepcji znajduje się miejsce do pielęgnacji dłoni, tzw. Nails Room z widokiem na ogród. Stanowiska do manicure wyposażone są w konieczne urządzenia do wykonania zabiegów pielęgnacji dłoni, paznokci, kształtowania paznokci żelem oraz lakierami hybrydowymi.

W trosce o zdrowie, komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów, każdy zabieg w KAMAJO jest poprzedzony szczegółowymi, nieodpłatnymi konsultacjami. Wywiad ma na celu ustalić potrzeby i oczekiwania Klienta oraz dobrać optymalny zestaw zabiegów.
Również w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych gości oraz nasze własne, miło nam poinformować, że KAMAJO to „Bezpieczny Salon”. Znajduje się tu profesjonalne pomieszczenie do sterylizacji narzędzi. Akcesoria, których używamy do zabiegów są jednorazowe lub sterylizowane w autoklawie według profesjonalnych norm. Urządzenia i sprzęt są odpowiednio dezynfekowane o każdym zabiegu.

W KAMAJO znajduje się również siedziba Międzynarodowej Akademii Makijażu Permanentnego Linel. Odbywają się w niej indywidualne szkolenia z mikropigmentacji, za które jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy Złoty Medal oraz zabiegi z zakresu profesjonalnego makijażu permanentnego i pigmentacji medycznej. Zabiegi przeprowadzane są przez międzynarodowego trenera mikropigmentacji nagrodzonego Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Kosmetycznych Beauty Vision - Monikę Wiśniewską. Zabiegi wykonywane są na najwyższej jakości urządzeniu do mikropigmentacji CONTURMO, jednorazowych akcesoriach oraz atestowanych pigmentach mineralnych.

KAMAJO to jednak nie tylko wnętrza. To również nasze doświadczenie, które doceniają od lat nasi Klienci, którzy chcą nas systematycznie odwiedzać, czerpać z naszej wiedzy, doświadczenia i pracy. Ufają naszym umiejętnościom, doceniają najnowsze technologie, które dla nich wprowadzamy, by czuli się zadbani i wyjątkowi.

I wreszcie KAMAJO to także my – personel KAMAJO, który codziennie zaprasza wszystkich do naszego świata KAMAJO i nadaje każdemu dniu nowe, piękne znaczenie.


Odpowiedzialność społeczna

Jako firma KAMAJO widzimy nie tylko piękno zewnętrzne, ale dostrzegamy również to, co dzieje się wokół i czynimy wiele, by uczynić życie innych piękniejszym. Miło nam podzielić się naszą działalnością społeczną, którą wspomagamy wiele dziedzin i działań innych dobrych pięknych ludzi, m. in corocznym udziałem jako darczyńcy w akcji Szlachetna Paczka, w lokalnych akcjach społecznych, w mecenacie kulturalnym, loteriach lokalnych na cele charytatywne. Cieszymy się, że wielu naszych Klientów dołącza się do naszych akcji, w których szukamy piękna głębiej, niż tylko na powierzchni.

Bezpieczny salon

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, w naszym salonie obowiązuje używanie narzędzi jednorazowych lub sterylizowanych, co eliminuje ryzyko zakażenia i sprawia, że nasze zabiegi są całkowicie bezpieczne. Dbając o zdrowie Klientów oraz o komfort naszej świadomej pracy korzystamy wyłącznie z narzędzi typu cążki, radełko, pensety, które po każdym zabiegu są dezynfekowane, następnie myte i sterylizowane w Autoklawie (urządzenie stosowane w medycynie w celu m. in. sterylizacji narzędzi chirurgicznych). W naszym salonie znajduje się Sterylizatornia - pomieszczenie specjalnie wydzielone i przygotowane według szczegółowych wymogów sanitarnych.Zespół KAMAJO

Personel KAMAJO to serdeczna, zgrana ekipa profesjonalistów, którzy nie tylko wykonują swoją pracę, ale przede wszystkim ją lubią. Służymy pomocną radą, profesjonalną diagnozą, wiedzą na temat zabiegów i najnowszych technologii, których używamy podczas naszej pracy. Z najwyższą starannością dbamy o każdego, kto postanawia nam zaufać i robimy wszystko, bo go nie zawieść. Dla nas każdy Klient jest wyjątkowy.


 


Monika

międzynarodowy trener mikropigmentacji, specjalista i autor podręcznika z zakresu makijażu permanentnego. Pasjonatka zawodu. Uwielbia wykonywać zabiegi mikropigmentacji i pigmentacji medycznej. Uwielbia też słońce, ćwiczenia na siłowni, filmy skandynawskie, śmieszne obudowy na telefon, język migowy, pisanie tekstów i kawę, szczególnie tą, którą robi Asia i Agata. Interesuje się aranżacją wnętrz, lubi i "pożera" książki, szczególnie Haruki Murakamiego i Camili Lackberg. Szkoleniowiec, wizażystka, magister sztuki, technik kosmetyki z polsko-angielskim dyplomem, muzyk, pedagog. Właściciel salonu. 


Małgorzata

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała Certyfikat Lekarza Medycyny Estetycznej, przyznawany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) potwierdzający wysokie kwalifikacje lekarza wykonującego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i antystarzeniowej. Absolwentka elitarnej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej, członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i AntiAging oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME. Liczne publikacje w recenzowanych medycznych czasopismach krajowych oraz współautor prac przedstawianych zarówno na zjazdach zagranicznych, jak i krajowych. Specjalizuje się w nieinwazyjnych metodach korekcji, modelowania i biorewitalizacji twarzy zarówno przy użyciu wysokiej klasy wypełniaczy, botuliny jak i laseroterapii. Wieloletnia praktyka oraz bogate doświadczenie pozwalają na ustalenie optymalnego, indywidualnego programu leczenia dla każdego pacjenta. Dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach i kongresach oferuje nowoczesne zabiegi spełniające światowe wymogi bezpieczeństwa jak i skuteczności. Pomysłodawca oraz partner merytoryczny akcji promocji zdrowia "Odkrywamy Piękno". Współpracuje jako konsultant z renomowanymi klinikami w całej Polsce.


.

  


Renata

absolwentka kosmetologii Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Specjalista z wielu dziedzin kosmetologi, profesjonalistka, totalny miłośnik swojej pracy, pełna pasji, zaangażowania i wiedzy z zakresu zabiegowego, z dużym doświadczeniem teoretycznym i praktycznym, z inicjatywą i zapałem podchodzi do pracy. Jedna z 16 najlepszych w Polsce Kosmetyczek Roku 2018 Bielenda. Miłośnik cyrkonii, kosmetologii i zakupoholiczka. Kierownik salonu. 


Ania

technik usług kosmetycznych, z dużym doświadczeniem praktycznym i teoretycznym. Mistrzyni wizażu i stylizacji. Rzetelnie i z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Ciągle poszerza swoją wiedzę z dziedziny kosmetologii. Interesuje się nowinkami mody oraz wizażu.


 


Nikola

absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Nieustannie poszerza swoją wiedzę kosmetologiczną uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Do pracy z Klientem podchodzi rzetelnie i skrupulatnie, każdego traktując indywidualnie. Prywatnie miłośniczka gór, zdrowego odżywiania oraz wizażu i charakteryzacji.
 


 Natalia

studentka kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach, technik usług kosmetycznych z wieloletnim doświadczeniem. Miła, sympatyczna i kulturalna. W pełni poświęca się swojej pracy. Pasjonatka zwierząt. W wolnych chwila uwielbia jeździć na rowerze.
 Joanna

stylistka paznokci, studentka kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Ambitna i rzetelna. W swojej pracy lubiąca natychmiastowy efekt zabiegu, a przede wszystkim uśmiech wynikający z zadowolenia klienta. Lubiąca poznawać nowych ludzi oraz pracę z nimi. Kochająca zwierzęta, a w szczególności swojego psiaka. Wolne chwile spędza na oglądanie seriali. 

Joanna

zawsze uśmiechnięta, odpowie na wszystkie pytania naszych klientów i znajdzie dogodny termin wizyty dla każdego. Specjalista do spraw sprzedaży Międzynarodowej Akademii Mikropigmentacji LINEL. Sumienna i odpowiedzialna. Absolwentka dietetyki Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach ze specjalizacją dietetyka kliniczna. Pasjonatka sportu i zdrowego stylu życia. 


Monika

absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie ze specjalizacją zarządzanie marketingowe. Uprzejma i towarzyska lubiąca pracę z ludźmi. Wolne chwile spędza na oglądaniu komedii romantycznych i jeździe na wycieczki rowerowe.