Pielęgnacja dłoni i stópDłonie i stopy to najbardziej "pracowite" części naszego ciała. Są stale w ruchu i niemal bez przerwy mają styczność z mało przyjaznym środowiskiem zewnętrznym. Dłonie nie unikną kontaktu ze słońcem, wiatrem, mrozem czy środkami czystości. Stopom nie oszczędzamy przemieszczania się w ciągłym pośpiechu, niewygodnych butów i styczności ze sztucznymi materiałami. Warto od czasu do czasu zrobić im małe święto i pozwolić na chwilę absolutnego relaksu.
Manicure i pedicure to podstawowe formy dbania o dłonie i stopy, do których chyba nie trzeba już dziś przekonywać żadnej kobiety i żadnego mężczyzny. Uzupełnione o dodatkowe, systematyczne zabiegi pielęgnacyjne sprawią, że Twoje dłonie i stopy będą nie tylko piękne i zadbane, ale również wypoczęte i bardziej odporne na upływ czasu oraz działanie czynników zewnętrznych. Polecamy nasze autorskie zabiegi na dłonie oraz zabiegi na stopy, a także stylizację paznokci, dzięki której Twoja "wizytówka" zyska modny i oryginalny wygląd.

Jeżeli prowadzisz intensywny tryb życia, zabieg wydłużania, modelowania paznokci lub stylizacji hybrydowej jest często jedynym sposobem na utrzymanie ich w nienagannym stanie. Jest wiele sytuacji, w których nie sposób uniknąć mechanicznego uszkadzania paznokci: praca w zawodach, w których dłonie mają kontakt ze środkami chemicznymi, pisanie na klawiaturze komputera, sport, codzienne czynności domowe jak pranie, sprzątanie, zmywanie, chodzenie w zabudowanych butach. Narażone na częste uszkadzanie paznokcie nigdy nie będą wyglądać tak, jak byś chciała. Możesz je wzmocnić utwardzając naturalną płytkę paznokciową żelem lub lakierem hybrydowym, który nie musi schnąć i dodatkowo delikatnie kształtuje płytką paznokciową dłoni lub stóp.

W swojej ofercie mamy:
- specjalny trwały lakier hybrydowy utwardzany w lampie UV, który zapewni Twoim paznokciom luksusowy wygląd. Do wyboru jest ponad 100 odcieni INDIGO
- przedłużanie i modelowanie żelowe, którego zaletą jest delikatny i naturalny wygląd
- tipsy naturalne- polecane do trudnych i obgryzionych paznokci .