Pigmentacja medycznaCo to jest?

Makijaż permanentny medyczny lub paramedyczny to głównie pigmentacje rekonstrukcyjne prowadzone po zabiegach chirurgicznych oraz operacjach. Ich celem najczęściej jest rekonstrukcja, odtworzenie wizualne np. areoli piersi lub ukrycie niedoskonałości, blizn po wypadkach lub zabiegach.
Pigmentacja medyczna to nie tylko sposób na wyleczenie się z kompleksów, ale też bardzo często metoda na powrót do "normalnego życia", przywrócenie komfortu, wartości i radości życia oraz wzmocnienie pewności siebie.
Jej celem jest nadawanie pożądanego kształtu czy koloru lub uzupełnianie tzw. "niedostatków".
Wiele zniekształceń czy nieregularności można poprawić właśnie dzięki pigmentacji medycznej.


Przykłady mikropigmentacji medycznej piersi:


  • rekonstrukcja sutka
  • korekcja blizn po zabiegach
  • odtwarzanie wizualne brodawki oraz sutka po mastektomii
  • odbarwienia aroli
  • asymetria brodawek

Po zabiegu


Makijaż medyczny bezpośrednio po zabiegu jest intensywny i w ciągu kolejnych dni ulega rozjaśnieniu do 50%. Bardzo istotne jest przestrzeganie wskazań pozabiegowych, które mają duży wpływ na późniejszy wygląd i trwałość makijażu. Efekty utrzymują się bardzo indywidualnie - od 1,5 roku do kilku lat, co zależne jest w dużej mierze od biochemii skóry i czynników osobniczych skóry.

Pigmentacja medyczna w naszym gabinecie przeprowadzana jest w bardzo dyskretny sposób, w osobnym gabinecie, w którym nasz Gość czuje się bezpiecznie i komfortowo. Zabieg nie jest bolesny, trwa około godziny.
Efekt końcowy po pełnej regeneracji jest wspaniały, do złudzenia przypomina utracone barwy i kształty areoli i brodawki piersi.

Pigmentacja wykonywana jest wyłącznie jednorazowymi akcesoriami przy użyciu atestowanych pigmentów nieorganicznych.Rekonstrukcja brodawki piersiowej 900 zł
Pigmentacja blizn 300 - 1000 zł