Cellulit - Endermologia LPGZabiegi przeznaczone są dla osób, które pragną uzyskać zadowalającą jędrność, gładkość i napięcie skóry, walczą z tzw. "skórką pomarańczową", obrzękami, zastojami płynów, nadmierną tkanką tłuszczową, odchudzają się, są po gwałtownym spadku wagi, zmianie struktury skóry (np. ciąża), chcą dbać o ładny wygląd ciała poza stosowaniem zdrowego trybu życia i odżywiania się.Cellulit (skórka pomarańczowa) - właściwa medyczna nazwa to lipodystrofia- nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, występujące razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Pojawia się po okresie dojrzewania. Efektem jest nierówna i pofałdowana powierzchnia skóry ud, bioder, kolan, pośladków, ramion i brzucha. Na skórze tych partii ciała mogą być widoczne guzki i zgrubienia, czasami mogą one powodować ból. Zmiany występują przede wszystkim wśród kobiet i młodych dziewcząt i powodowane są prawdopodobnie przez nadmiar estrogenów w ich organizmie oraz nieprawidłowo odżywianie się i brak ruchu. Rzadko występuje u mężczyzn.

Endermologia LPG Lipo M6 Prawdziwy hit na rynku kosmetycznym do walki z cellulitem wodnym i tłuszczowym - Endermologia. Masaż endermologiczny pomaga pozbyć się całkowicie cellulitu, obrzęków, nierówności skóry i niedoskonałości figury.


Tryb pracy urządzenia:


 • masaż rehabilitacyjny
 • masaż odchudzający / antycellulitowy
 • masaż sportowy
 • drenaż limfatyczny

Nasze urządzenie Endermologia LPG Lipo M6 to innowacyjna aparatura do endomasażu, przeznaczona do profesjonalnego użytku. Endermologia doskonale nadaje się do walki z cellulitem, modeluje ciało oraz zmniejsza jego objętość. Program zabiegu (siła podciśnienia oraz częstotliwość) jest dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta, dlatego można go wykonywać na każdym rodzaju skóry. Zabiegi można wykonywać na całym ciele. Masaż ciała pomaga oczyścić organizm z toksyn i nadmiaru płynów, rozkłada tłuszcze oraz pobudza syntezę kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej gładka, sprężysta i jędrna. W sposób spektakularny modeluje i wyszczupla sylwetkę. Do wykonania zabiegu niezbędny jest specjalny kostium - kombinezon.

Zastosowanie

 • redukuje cellulit, aż do całkowitej likwidacji
 • kształtuje sylwetkę (ujędrnia,wyszczupla, poprawia napięcia skóry)
 • stymuluje produkcję kolagenu, który jest odpowiedzialny za zdrowy i młody wygląd skóry
 • redukuje retencję wody ( czyli gromadzenie się wody w organizmie)
 • pobudza krążenie krwi i limfy wpływa na prawidłowy metabolizm (stymuluje wymianę komórkową)
 • wspomaga leczenie blizn, oparzeń, obrzęków, niewydolności żylnej
 • przyspiesza regenerację tkanki po zabiegach chirurgii plastycznej

Zabieg trwa do 30 minut. Zalecana częstotliwość wykonywania to 3 razy w tygodniu. Efekty przynosi seria zabiegów (10). Podczas każdego zabiegu pacjentka zakłada specjalnie zaprojektowany kombinezon. Ciało poddawane jest mechanicznemu masażowi przy użyciu dwóch elektronicznie sterowanych rolek, które umieszczone są w głowicy. Podczas zabiegu podciśnienie zasysa skórę, a rolki masują skórę ruchem obrotowym wokół osi.