Przebarwienia - Laser frakcyjny CO2
Zdarza się, że technologia wydaje się przewidywalna, a nowości zaskakują nas tylko z nazwy. Zdarza się też, że to czego pragniemy przekracza nasze oczekiwania i okazuje się znacznie lepsze od tego, czego chcemy.
Tak też stało się z nowym LASEREM FRAKCYJNYM CO2 EXEA, który jest już dostępny w Kamajo dla wszystkich. Użyliśmy go w zabiegach na naszej modelce, w serii 3 spotkań, których celem było wyraźne odmłodzenie, zagęszczenie skóry twarzy, zmiana owalu, ujednolicenie koloru. Słowem - liftning bez skalpela:)
Mamy pewność, że efekty zdjęć, do których nie użyto żadnych technologicznych "ulepszaczy" mówią więcej niż słowa:)


Jeśli odmładzać to skutecznie. NIE CZEKAJ

Jesień to optymalny czas na rozpoczęcie zabiegów odmładzania twarzy, szyi dekoltu i dłoni laserem frakcyjnym. I lepiej nie przegapić tego momentu, bo lasery nie lubią słońca, a ściślej słońca nie lubi skóra poddana laserowym zabiegom. Dlatego pacjentki KAMAJO, które chcą skorzystać z liftingujących zabiegów laserem frakcyjnym, zaczynają to robić od września lub października. Spóźnialskie mogą jeszcze zacząć w listopadzie i grudniu. Dzięki temu mamy czas, by do kwietnia wykonać serię zabiegów. Potem promieniowanie słoneczne jest na tyle intensywne, że doradza się wstrzymanie z zabiegami aż do kolejnej jesieni.

Laser CO2 EXEA to doskonałe i ultranowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy chcą na dłużej wyraźnie odmłodzić skórę twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni, podnieść owal twarzy i uzyskać wyraźny efekt liftingu, rozświetlenia i wyrównania kolorytu skóry. To profesjonalny luksusowy zabieg także dla tych, którzy chcą nadać dłoniom gładkość i pragną pozbyć się przebarwień po słonecznych, wątrobowych lub hormonalnych na dłoniach. EXEA wyraźnie niweluje i spłyca rozstępy np. na udach, pośladkach i piersiach, także usuwa bezpiecznie włókniaki i spłyca blizny.
Zabieg laserem CO2 jest zabiegiem w serii 3-5 zabiegów w odstępie 4-5 tygodni, w zależności od obszaru zabiegowego. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym lub przy użyciu coldpacka, trwa około godziny ( z wyjątkiem usuwania włókniaków lub niwelowania blizn - około 30 minut). Pomimo znieczulenia, z związku z indywidualnym progiem bólowym, zabieg może być bolesny lub mocno niekomfortowy. Efekt zabiegu niweluje jednak te odczucia. Laser CO2 jest nowoczesną i ekskluzywną propozycją dla tych, którzy za pomocą najnowszych technologii chcą w sposób widoczny poprawić swój wygląd.

UWAGA!
Po zabiegu miejsce traktowane laserem wymaga regeneracji, jest obrzęknięte i z upływem kilku dni może mocno ciemnieć, mogą pojawić się mikrostrupki i mocne zaczerwienienie. Warto więc przygotować się na 2-3 dni braku komfortu w wyglądzie miejsc pozabiegowych. O pielęgnacji oraz wskazaniach pozabiegowych szczegółowo informuje kosmetologiczny personel zabiegowy KAMAJO.


Laser Frakcyjny EXEA to niezawodny sposób osiągnięcia spektakularnych efektów zabiegowych poprzez wykorzystanie procesu złuszczania naskórka i pobudzenia do bardzo intensywnej regeneracji skóry właściwej. Ogromnym atutem stosowania tej technologii jest bardzo szybki czas rekonwalescencji bez konieczności zakładania opatrunków czy leczenia. Techniki oraz procedury zabiegowe zostały tak opracowane, aby móc wykonywać zabiegi o maksymalnej intensywności bez ryzyka, czy narażania bezpieczeństwa pacjenta. EXEA zatem jest doskonałym narzędziem do usuwania zmian skórnych, blizn, przebarwień i innych niedoskonałości, a także do wszystkich zabiegów związanych z poprawą jędrności i elastyczności skóry oraz jej wygładzenia. Frakcjonowanie skóry jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów usuwania rozstępów i jedyną nieinwazyjną metodą usuwania blizn przerostowych. Laser EXEA może być również wykorzystywany do zabiegów typowo leczniczych, np. w leczeniu nietrzymania moczu, atrofii pochwy czy innych.

Laser Frakcyjny EXEA wyposażony jest w klasyczną głowice zabiegową, do precyzyjnego cięcia tkanek, oraz dzięki zastosowaniu wiązki ultrapulsu do odparowywania i wycinania zmian skórnych
##GALLERY:78##