Żółte lub szare zęby - Wybielanie zębów My Smile

KAMAJO wprowadziło długo oczekiwaną i zapowiadaną najnowszą innowacyjną metodę metodę kosmetycznego wybielania zębów MY SMILE.
Wybielanie zębów przeznaczone jest dla osób, które odczuwają dyskomfort spowodowany żółtym, ciemnym, nieestetycznym wyglądem i kolorem zębów. Zabieg przywraca jasny kolor, czyni uśmiech pięknym, białym i zdrowym i sprawia, że zęby lśniące i jasne.

Zabieg wybielania zębów: My Smile jest to metoda w której wykorzystuje się światło LED. Dzięki tej metodzie zęby są wybielane w trybie natychmiastowym oraz bez skutków ubocznych. Nie powoduje uszkodzenia szkliwa zębów, a jednocześnie daje najlepszy możliwy efekt. Dzięki tej metodzie każdy z nas może mieć białe zęby i lśniący uśmiech. Już w trakcie jednej wizyty w naszym salonie możesz efektywnie i profesjonalnie poprawić wygląd swoich zębów, nie narażając się przy tym na duże koszty.


Przebieg zabiegu:

Zabieg wykonywany jest za pomocą wybielającego środka i lampy LED. Rozjaśniający żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu lampy - całość powtarza się do 2 razy po 20 minut podczas jednej wizyty. Jedna sesja, czyli dwukrotne nałożenie żelu na 20 minut pozwala na usunięcie przebarwień powstałych w przeciągu kilku lat. Następuje utlenienie organicznych i nieorganicznych związków chemicznych, co skutkuje wybieleniem zębów. Metoda polecana jest najczęściej osobom palącym papierosy oraz osobom pijącym dużo kawy, herbaty, coca coli, wina.Natychmiastowy efekt wybielania utrzymuje się od 6 miesięcy do 2 lat!

Często zadawane pytania:


Co powoduje odbarwienia zębów?
Jest wiele przyczyn. Najczęściej są to : starzenie się , żywność , napoje o intensywnym zabarwieniu , nikotyna itp.

Na czym polega wybielanie zębów?
Dzięki połączeniu aktywnego żelu i światła LEDowego otrzymujemy natychmiastowe rezultaty bez uczucia nadwrażliwości zębów. W sposób nieszkodliwy likwidujemy przebarwienia dzięki wybielającemu działaniu na szkliwo i zębinę.

Kto nie powinien poddawać się zabiegowi wybielania zębów?
Osoby wymienione poniżej nie powinny poddawać się zabiegowi wybielania:
  • osoby poniżej 18 roku życia
  • kobiety w ciąży lub w fazie laktacji
  • osoby ze słabym szkliwem lub odwapnieniem spowodowanym nadużywaniem fluorków
  • osoby z parodontozą, której towarzyszy zapalenie dziąseł lub ich zły stan
  • osoby z aparatem ortodontycznym
  • osoby, które przeszły niedawno stomatologiczny zabieg chirurgiczny
  • osoby z zepsutymi zębami lub odsłoniętymi korzeniami
  • osoby z ubytkami
  • osoby ze zdiagnozowaną reakcją alergiczną na produkty zawierające nadtlenek
Kto może skorzystać z wybielania zębów?

Prawie każda osoba. Są jednak przypadki, gdy zabieg może nie przynieść pożądanych efektów. Przy odbarwieniach wynikłych ze stosowania tetracykliny (antybiotyk) i przy różnego rodzaju sztucznych ingerencjach stomatologicznych w naturalne zęby, nałożone na zęby sztuczne materiały nie są zbyt podatne na wybielanie, jednak również ulegają rozjaśnieniu.

Czy wybielanie zębów daje efekty na koronach, lakierach i innych sztucznych materiałach stomatologicznych?

Wybielanie nie przynosi tak dużego efektu na koronach, lakierach czy niejednorodnych wypełnieniach.

Czy występują jakieś skutki uboczne?

Metoda pozwala na uzyskanie pożądanych rezultatów bez jakichkolwiek skutków ubocznych, w szczególności nadwrażliwości zębów, która towarzyszy innym metodom wybielania.

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Tak. Badania naukowe prowadzone przez wiele lat wykazały, że wybielanie jest bezpieczne i efektywne.

Jak długo utrzymuje się efekt wybielania?

To zależy od indywidualnych nawyków i stopnia porowatości zębów. Pożądany efekt utrzymuje się zwykle od 6 miesięcy do 2 lat. Ponowne przeprowadzenie usługi możemy wykonać po 2 miesiącach.