Nadmierne owłosienie

Występowanie nadmiernego i niechcianego owłosienia dotyka głównie kobiety. Jeśli nie oznacza poważniejszego schorzenia, na przykład hirsutyzmu, istnieje niezawodny sposób na spektakularną redukcję owłosienia. Nikt nie chce borykać się z owłosionymi łydkami, bikini czy pachami oraz z boleśnie wrastającymi włoskami.

Najczęstszą uciążliwość i defekt kosmetyczny stanowi szybko odrastający włos oraz zapalenie mieszków włosowych na łydkach, udach, pachach i w okolicach bikini.

Jeśli tylko potrafimy wykazać się cierpliwością, terapia laserowa może przynieść wspaniałe rezultaty i przywrócić komfort w codziennym dbaniu o swoje ciało. Włosy odrastają w bardzo osłabionej formie, jest ich mało i są miękkie, a co najważniejsze ? boleśnie nie wrastają. Wiele kobiet odnosi wrażanie, że włosów praktycznie nie ma, ponieważ poziom komfortu jest po serii zabiegów jest bardzo wysoki.

 

Otrzymaj BEZPŁATNĄ telefoniczną konsultację z kosmetologiem.
Wyślij formularz. Oddzwonimy w ciągu 24h

Lub połącz mnie teraz z KAMAJO

32 768 98 98Depilacja laserem Light Sheer

 

Depilacja laserem Light Sheer jest technologią trwałego usuwania owłosienia przy użyciu świtała lasera. Światło to, pochłaniane przez melaninę (barwnik włosa) w mieszku włosowym, zamieniane jest na ciepło, które niszczy macierz włosa. Zniszczenie części odpowiedzialnej za wzrost włosa powoduje utratę mieszka. Zjawisko to, nazywane selektywną fototermolizą, jest najskuteczniejsze dla włosów znajdujących się w anagenie, czyli w fazie aktywnego wzrostu. Pozostała część naszych włosów znajdująca się w innych fazach wzrostu, czyli w katagenie (faza zaniku) lub telogenie ( faza uśpienia) nie wykazują wrażliwości na działanie lasera. Dlatego depilacja laserowa to nie jeden zabieg, lecz kilka spotkań w określonych odstępach czasu, aby uchwycić włosy wszystkie anagenowe. 

 

 

Szczegóły zabiegu