Nadmiar tkanki tłuszczowej

 

Choć tkanka tłuszczowa jest niezmiernie ważna dla naszego zdrowia, jej nadmiar i nieestetyczne odkładanie się stanowi dla wielu problem natury psychicznej i estetycznej.

Walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej najlepiej rozpocząć od tradycyjnych metod zależnych od nas samych - to znaczy od wdrożenia odpowiedniej diety i ćwiczeń fizycznych. W procesie usunięcia lub redukcji tkanki tłuszczowej niewątpliwie wspomagające i niezbędne są nowoczesne zabiegi z zakresu kosmetologii ciała.

Należy pamiętać, że nie istnieją zabiegi cudotwórcze i każda seria i terapia wymaga współpracy kosmetologa i klienta. Takie połączenie ?dwóch sił? daje długotrwałe, widoczne i upragnione efekty.

 

Otrzymaj BEZPŁATNĄ telefoniczną konsultację z kosmetologiem.
Wyślij formularz. Oddzwonimy w ciągu 24h

Lub połącz mnie teraz z KAMAJO

32 768 98 98


Endermologia LPG Lipo M6

 

 

Prawdziwy hit na rynku kosmetycznym do walki z cellulitem wodnym i tłuszczowym od lat niekwestionowanie stanowi Endermologia LPG. Zabiegi endermologiczne pomagają pozbyć się w dużej mierze widoczności cellulitu, obrzęków, nierówności skóry i niedoskonałości figury. Zabieg polaga na wykonywaniu odpowiedniej sekwencji ruchów za pomocą odpowiedniej głowicy ciśnieniowej. Endermologia LPG od ponad 15 lat utrzymuje się na pierwszym miejscu w rankingu zabiegów wspomagających walkę z cellulitem. Wynika to z faktu, że ten opatentowany sposób pobudzania skóry endomasażem wpływa na działanie układu limfatycznego, odprowadza niepotrzebne produkty przemiany materii i nieuzdatnia tkanki tłuszczowej do gromadzenia się.

Do serii Endermologii dedykowane są 2 ? 3 zabiegi lipolizy i ok 5 zabiegów karboksyterapii w celu spektakularnego i szybszego uzyskania widocznych efektów.

Niezbedne jest picie dużej ilości wody, aktywność fizyczna i zdrowa dieta.

 

 

Szczegóły zabiegu


Karboksyterapia

Karboksyterapia to kolejny sposób pomocy skórze, by dłużej wyglądała dobrze. Dobrze i pomocniczo radzi sobie z niechcianą tkanką tłuszczową i wiotką skórą na brzuchu, ramionach i udach. Nazwa zabiegu pochodzi od carbo, czyli węgla, bo to nic innego jak terapia kosmetologiczna, polegająca na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł. Kosmetolog za pomocą ultracienkiej igiełki precyzyjnie podaje kontrolowane dawki podgrzanego dwutlenku węgla, by skóra była doskonale dotleniona. Dzięki przywróconemu dobremu unaczynieniu skóra staje się na nowo odżywiona i zdolna do prawidłowego funkcjonowania.

Zabiegi trwają od kilku do kilkunastu minut, w zależności od lokalizacji miejsca zabiegowego. Ilość zabiegów uzależniona jest od stanu wyjściowego skóry i natężenia problemu.

 

Szczegóły zabiegu


 

Lipoliza iniekcyjna

 

Doskonałym sposobem w połączeniu z endermologią na pozbycie się tkanki tłuszczowej z niechcianych miejsc jest lipoliza iniekcyjna czyli bezinwazyjna,nieoperacyjna metoda usuwania tłuszczu z określonych partii ciała.

Jest doskonałym sposobem na pozbycie się złogów tłuszczu z miejsc trudnych oraz odpornych na diety i ćwiczenia czyli wewnętrzna strona ud, ramiona, boczki, kolana.

Zabieg polega na bezbolesnym podaniu iniekcyjnym (przy użyciu igły ) roztworu fosfatydylocholiny. Owa fosfatydylocholina, czyli specjalistyczny wyciąg z soi powoduje rozerwanie wiązań tłuszczowych i rozpuszczenie komórek tłuszczowych (adypocytów) w miejscu podania. Dlatego ważne jest, by ściśle przestrzegać zaleceń po zabiegu, by preparat równomiernie zadziałał w miejscu zabiegu.

Zabiegi wykonać można co 4 tygodnie, najlepiej na początku i przed końcem serii endermologii, ponieważ od 3 dnia po lipolizie należy bezwzględnie masować miejsce poddane zabiegowi w celu równego rozmieszczenia się preparatu.

 

Szczegóły zabiegu